Igor Sokołowski odchodzi z TVN24. Dziennikarz potwierdził doniesienia w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl: Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach.

Jak donosi portal, w czwartek wieczorem Igor Sokołowski miał wysłać pożegnalnego e-maila do kolegów z redakcji. Podziękował za lata wspólnej pracy i wspomniał, że to już nie jest jego miejsce. 

Igor Sokołowski odchodzi z TVN24

Dziennikarz nie pojawi się już na antenie TVN24. Wirtualnemedia.pl ujawniły treść wiadomości wysłanej przez Sokołowskiego do jego byłych już współpracowników:

– W ostatnim czasie wydarzyło się kilka mniejszych i większych rzeczy, które przesądziły o tym, że to już nie jest moje miejsce. Odejście to naprawdę niełatwa decyzja, ale uczciwość względem Widzów, Was i samego siebie – nie pozostawia mi innej możliwości. Złe rzeczy – chciałbym zapomnieć. Dobre – pozwolicie, zabiorę ze sobą w postaci wspomnień. Za swoje przewiny – przepraszam. Praca z Wami była przywilejem. Bardzo za to dziękuję.

To nie pierwszy raz, kiedy Igor Sokołowski odchodzi z TVN. W latach 2011-2015 prowadził programy Dzień na żywo oraz Wstajesz i wiesz. Następnie przez niemal rok pracował dla TVP Info.

Na początku 2018 roku wrócił do TVN24. Co ciekawe dziennikarz ma również drugą pracę. Jest zatrudniony przez… PKP Polskie Linie Kolejowe. Na swoim Twitterze pisze, że jest kolejarzem.

Dziennikarze odchodzą także z TVP

Odejście Igora Sokołowskiego z TVN to już drugie, głośne odejście w polskiej telewizji w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że 16 lutego wiadomość o rzuceniu pracy w TVP przekazała Marzena Rogalska.

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej – napisała na swoim Instagramie Rogalska, nawiązując do protestu mediów.

Wiadomość odbiła się szerokim echem w całej Polsce i szczególnie dotknęła widzów Pytania na śniadanie. Duet Rogalskiej z Tomaszem Kammelem był jednym z najbardziej lubianych.

Niestety, wiele wskazuje na to, że prywatne relacje prowadzących także ucierpiały. Przestali się obcerować na Instagramie, a Kammel oficjalnie nie pożegnał koleżanki.

Zobacz zdjęcia:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Poprzedni artykułAndrzej Piaseczny wyznał, że jest w związku. ,,Nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością”
Następny artykułLucyna Grobicka była ulubienicą widzów. Wielu do dziś brakuje pogodynki TVP
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.