TVN informuje o porażającej tragedii, do której doszło podczas domowej awantur. Jak się okazuje podczas interwencji w Żyrardowie, kobieta została śmiertelnie postrzelona przez policję. Według wstępnych ustaleń ofiara przejawiała agresywne zachowania. Mimo próby pomocy nic nie mogło zapobiec dramatycznym wydarzeniom. 

Jak podaje TVN, na miejscu tragedii już pracuje prokurator. Kobieta, która zmarła w wyniku strzału wydanego przez funkcjonariusza,  prawdopodobnie chwilę przed okaleczyła mężczyznę, który obecnie przebywa w szpitalu. Nieznany jest jeszcze stan jego zdrowia.

Informacje przekazane przez TVN są porażające

Jak dowiadujemy się z portalu tvn24.pl, do tragedii doszło w czwartek 18 czerwca w okolicach godziny 21:00. Policja została wezwana do rodzinnej awantury z użyciem noża. Przyjazd policjantów ukazał coś, czego nikt się nie spodziewał. 

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce odkryli, że w jednym z domów na podłodze leży zakrwawiony mężczyzna. Natychmiast przystąpili do reanimacji, gdy z podwórka usłyszeli krzyki. Kobieta biegała po posesji, trzymała w rękach noże, nie reagowała na żadne z ostrzeżeń wydanych przez policjantów. 

  1. Policja dostała wezwanie do domu starszej kobiety. Siłą weszli do środka, ich oczom ukazał się piorunujący widok
  2. Cudowny przepis na pierogi po polsku, pyszniejsze niż ruskie. Tajemnicą jest obłędny farsz
  3. Mam Talent: 12-latka weszła na scenę i zaczęła śpiewać. Przerwano jej dwa razy, potem popłynęło morze łez

Policja informuje: to była obrona konieczna

Według wstępnych ustaleń wynika, że policja miała w pierwszej kolejności wydawać ostrzeżenia kobiecie. Gdy to nie przyniosło skutku, użyli gazu łzawiącego. Niestety, to jej nie obezwładniło, według zeznać funkcjonariuszy dalej stwarzała bezpośrednie zagrożenie i próbowała zaatakować ich nożem.

Według informacji podanych przez policję – włądze przebywające na miejscu zdarzenia oceniły zachowanie kobiety jako sytuację zagrażającą życiu. Oddali strzał ostrzegawczy, gdy ten nie pomógł – strzelili do niej. Mimo przystąpienia do natychmiastowej reanimacji kobieta zmarła. Ranny mężczyzna przebywa obecnie w szpitalu. Jego stan nie jest znany.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

TVN
Fot. eastnews.pl/ Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Policjanci musieli oddać strzały, niestety nie mogli zapobiec tragedii. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński nie spędza urodzin sam. W drodze na Wawel towarzyszyła mu wyjątkowa przyjaciółka
  2. Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutki
  3. Makijaż potrafi zmienić nie do poznania. Pomalowała tylko połowę twarzy, efekt zwala z nóg
  4. Uczestnik „Gogglebox” napisał list do Agaty Dudy. Nie przebierał w słowach, treść wiadomości odbiera mowę
  5. Już wszystko jasne. Prawda o Martynie Wojciechowskiej i Przemku Kossakowskim wyszła na jaw, fani będą zachwyceni
  6. Porażające informacje obiegły media. Nie żyje Dariusz G., popełnił samobójstwo

Źródło: tvn24.pl

 

 

Poprzedni artykułMiłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
Następny artykułCzy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.