TVN zakończył emisję serialu BrzydUla już 10 lat temu, jednak o tym chłopaku nie zapomnieliśmy, przecież wtedy bezwzględnie podbijał wszystkie nastoletnie serca. Dzisiaj Janek z BrzydUli wygląda zupełnie inaczej, tylko jedna rzecz pozostała taka sama – nadal jest przystojniakiem. Czym się zajmuje? Jego nowa pasja jest trochę nietypowa, możecie być zaskoczeni. Chłopak ma talent! 

Wacław Warchoł, bo tak naprawdę nazywa się serialowy Janek podbijał serca nastolatek, jako brat tytułowej bohaterki serialu BrzydUla. Przeuroczy chłopak nie został zapomniany przez producentów filmowych i po zakończeniu współpracy z TVN wystąpił jeszcze w kilku produkcjach. Jednak ma inną pasję, której poświęcił się bardziej niż aktorstwu. 

Kim jest Wacław Warchoł?

Mężczyzna grał w serialu BrzydUla Janka, brata tytułowej bohaterki. Jako 18-latek podbił serca widzów. Chętnie zapraszano go do telewizji śniadaniowej, udzielał wywiadów i nie narzekał na brak nowych propozycji aktorskich. Świat stał przed nim otworem, to było zdecydowanie jego „pięć minut”. Niestety chłopak tego nie wykorzystał i na jakiś czas zniknął z show-biznesu, by po latach powrócić w wielkim stylu. 

Rok temu zawrzało. W kinach pojawił się Dywizjon 303. Historia prawdziwa, a w nim przystojny tajemniczy mężczyzna o brązowych oczach. Kim był nieznany aktor? Tak, okazało się, że to Wacław Warchoł, dawny Janek z BrzydUli. Trudno uwierzyć, że ze skromnego nastolatka z grzywką wyrósł na takiego mężczyznę! 

Co robi Wacław Warchoł? 

Wacław Warchoł porzucił TVN, by zająć się rysowaniem. Aktor prowadzi Instagrama, na którym umieszcza swoje prace. Co jest w tym takiego nietypowego? Są to projekty tatuaży, ponieważ Wacław zajmuje się również ich robieniem. 

Jego prace wykonane są metodą handpoke, co oznacza, że artysta nie używa maszynki, a wzór wykonuje na ciele poprzez nakłuwanie igłą skóry. 

Wacław Warchoł zrezygnował z propozycji składanych mu przez TVN, aby zająć się sztuką. W lipcu tego roku skończył studia graficzne- obronił swoją pracę- niemal dwumetrowy wydruk.

Była gwiazda TVN, zobacz jak dzisiaj wygląda:

TVN
fot. screen Youtube serialecompl

Tak wyglądał 10 lat temu, wtedy jeszcze nastoletni aktor.

TVN
fot. screen Youtube serialecompl

Nastolatki za nim przepadały! 

TVN
instagram.com/wgwarchol

Dzisiaj Wacława można obserwować na Instagramie i chociaż miło się na niego patrzy, dużo więcej wrzuca swoich prac i wzorów, które mógłby wytatuować. 

TVN
instagram.com/wgwarchol

Jedna z prac byłej gwiazdy TVN.

TVN
instagram.com/wgwarchol

Dzisiaj Wacław bez wątpienia jest artystą. 

TVN
instagram.com/wgwarchol

Kiedyś roztapiał serca widzów- był przeuroczy! Dzisiaj? Prawdziwy przystojniak. 

TVN
instagram.com/wgwarchol

Artysta ze swoją pracą, która jest zwieńczeniem jego studiów graficznych. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Ida Nowakowska planuje karierę w Polsce, co z jej życiem w USA? Szczery wywiad gwiazdy
  3. Julia Wieniawa i Baron już się rozstali? Aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie
  4. Anna Popek zmagała się z poważną chorobą. „Zasypiałam z myślą, czy się obudzę”
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

 

źródła: 
plejada.pl, plotek.pl 

Poprzedni artykułZaproszenie ślubne z tajemniczą kartką w środku. Goście poczuli się urażeni
Następny artykułKotka urodziła 11 kociąt. Weterynarz zbadał ją i odkrył coś niesamowitego
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.