Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 19.11.2019 21:11

Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”

PROJEKT LADY
instagram.com @karolina_plachimowicz

TVN: Gwiazda uwielbianego przez Polaków programu telewizyjnego zdecydowała się na szczere wyznanie dotyczące swojej trudnej przeszłości. Kobieta przeszła przez istne piekło, a zmuszanie do prostytucji i wykorzystywanie przez najbliższych to tylko nieliczne przykłady, którym musiała stawić czoła. Stałam się niewolnikiem – napisała. O kogo chodzi?

Piękna blondynka swoim wpisem w sieci wywołała poruszenie. Internautom trudno było uwierzyć w słowa, które napisała. Wyznanie to kosztowało ją masę odwagi i przywołania wszystkich najgorszych koszmarów przeszłości. Na ten moment próbuje się pozbierać i wrócić do normalnego życia.

TVN: Gwiazda wywołała poruszenie

Karolina Plachimowicz to uczestniczka programu Projekt Lady emitowanego na antenie TVN-u. Pomimo tego, że nie udało jej się zwyciężyć, w mediach zyskała ogromną rozpoznawalność. W wywiadach chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i szczegółami z życia prywatnego. W jednym z wpisów na Instagramie zdecydowała się wyznać całą prawdę na temat swojej przeszłości. Gwiazda zdradziła, że była wykorzystywana i pracowała jako prostytutka.

TVN

TVN: Gwiazda programu Projektu Lady była wykorzystywana.

– Zostałam wykorzystana przez najbliższe mi osoby. Osoby, którym ufałam, które kochałam i które obiecały mi pomóc stanąć na nogi. Zostałam potraktowana jak przedmiot a moje ciało zostało wykorzystane dla zaspokojenia najniższych ludzkich instynktów (…) Stałam się niewolnikiem bezwzględnego systemu szarej, brudnej strefy – napisała gwiazda.

Wszystko robiła po to, by zapewnić dogodny byt swojej ukochanej córeczce. Internauci byli poruszeni jej wyznaniem, jednak ich uwagę zwróciło coś jeszcze.

Internauci zwrócili uwagę na pewien fakt

Baczni obserwatorzy zauważyli, że na profilu Karoliny coraz rzadziej pojawiają się zdjęcia z córeczką.

Kochani nie zrezygnowałam z dziecka oraz jej nie oddałam. Po prostu mój stan psychiczny nie jest najlepszy i nie zapewnię dziecku odpowiedniej opieki na dzień dzisiejszy. Nie mogę zadbać dziś o siebie co dopiero o dziecko – napisała.

Gwiazda postanowiła oddać pociechę pod opiekę jej ojca. Na ten moment próbuje stanąć na nogi i powoli uporządkować swoje życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN

Kobieta przyznała się do prostytucji.

TVN

Wszystko po to, by zapewnić córeczce dostatni byt.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. „Załatwiłam sobie pracę przez łóżko. Dzięki temu dziś jestem asystentką stomatologa. W Polsce inaczej się nie da”
  3. Kinga Duda dopiero zaczęła pracę, a według mediów już zarabia fortunę. Kwota, o której przeciętny Polak może pomarzyć
  4. Przeskoczyła płot i ukradła szczeniaka. Wstrząsające zdarzenie zarejestrowała kamera
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”