TVN zaskoczyło telewidzów po raz kolejny — wielka tajemnica wyszła na jaw. Stacja nie chciała, by ktokolwiek się dowiedział, niestety — nie udało się. Pilnie strzeżony sekret ujrzał światło dzienne i ucieszył miliony osób. Znamy szczegóły tej historii.

TVN niedawno poinformowało fanów o przywróceniu takich produkcji jak Brzydula i Usta Usta. Teraz, na jaw wyszła kolejna pilnie strzeżona tajemnica. Wiemy, czego dotyczy — będziecie zachwyceni.

Tajemnica TVN wyszła na jaw

Portal swiatseriali.pl, poinformował o wielkiej tajemnicy TVN, która w końcu ujrzała światło dzienne. Miłośnicy zagadek kryminalnych będą zachwyceni. Chodzi o sekretny projekt telewizji.

Nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie pojawi się niedługo na antenie TVN. Stacja zaczęła już realizację i pierwsze zdjęcia odbywają się na terenie Warszawy. Fani zagadek kryminalistycznych będą zachwyceni, fabuła bowiem będzie oparta na prawdziwych wydarzeniach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Kelnerka obsługiwała grupę bogatych gości. Gdy wyszli, spojrzała na rachunek i pobladła
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Tajemniczy serial TVN 

Serial Nieobecni pojawi się niedługo na naszych ekranach. Portal swiatseriali.pl informuje, że produkcja w pierwszej kolejności pojawi się na platformie Player. Produkcja będzie dotyczyła niewyjaśnionych zaginięć, które znała cała Polska.

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.