TVN zaskoczyło telewidzów po raz kolejny — wielka tajemnica wyszła na jaw. Stacja nie chciała, by ktokolwiek się dowiedział, niestety — nie udało się. Pilnie strzeżony sekret ujrzał światło dzienne i ucieszył miliony osób. Znamy szczegóły tej historii.

TVN niedawno poinformowało fanów o przywróceniu takich produkcji jak Brzydula i Usta Usta. Teraz, na jaw wyszła kolejna pilnie strzeżona tajemnica. Wiemy, czego dotyczy — będziecie zachwyceni.

Tajemnica TVN wyszła na jaw

Portal swiatseriali.pl, poinformował o wielkiej tajemnicy TVN, która w końcu ujrzała światło dzienne. Miłośnicy zagadek kryminalnych będą zachwyceni. Chodzi o sekretny projekt telewizji.

Nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie pojawi się niedługo na antenie TVN. Stacja zaczęła już realizację i pierwsze zdjęcia odbywają się na terenie Warszawy. Fani zagadek kryminalistycznych będą zachwyceni, fabuła bowiem będzie oparta na prawdziwych wydarzeniach.

  1. Kelnerka obsługiwała grupę bogatych gości. Gdy wyszli, spojrzała na rachunek i pobladła
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. 73-letni Karol Strasburger przekazał radosną nowinę. Niesamowite, koledzy mogą mu zazdrościć

Tajemniczy serial TVN 

Serial Nieobecni pojawi się niedługo na naszych ekranach. Portal swiatseriali.pl informuje, że produkcja w pierwszej kolejności pojawi się na platformie Player. Produkcja będzie dotyczyła niewyjaśnionych zaginięć, które znała cała Polska.

Poprzedni artykułLabrador postanowił przygarnąć bezpańskiego kotka. Teraz nie opuszcza go nawet na moment
Następny artykułAgata Duda w centrum wielkiej afery. Złożono wniosek w jej sprawie, jest naprawdę poważnie
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.