TVN: Justyna Pochanke stanęła w ogniu krytyki. Dziennikarka została wyśmiana przez posła Prawa i Sprawiedliwości. Bezlitosny mężczyzna nie pozostawił na niej suchej nitki. Jak bufetowa w latach 80, napisał w social mediach. 

Justyna Pochanke jest czołową prezenterką Faktów TVN. Wieloletnia współpraca ze stacją przyczyniła się do tego, że uważana jest za jedną z najbardziej lubianych dziennikarek w Polsce. Kobieta słynie ze swoich trudnych pytań i ciętych odpowiedzi. To właśnie dlatego niejednokrotnie naraziła się m.in. politykom. 

TVN: Wygląd Justyny Pochanke został skrytykowany

Nie ulega wątpliwości, że partia rządząca nie przepada za dziennikarzami związanymi ze stacją TVN. Dominik Tarczyński, poseł Prawa i Sprawiedliwości w swoim najnowszym wpisie na Facebooku wyśmiał wygląd Justyny Pochanke. Mężczyzna opublikował twarz uwielbianej dziennikarki, po czym opatrzył je złośliwym i krzywdzącym komentarzem. Poseł zwrócił się też do wszystkich kobiet z zapytaniem, dlaczego malują sobie brwi. 

-Nigdy nie komentuję fizyczności. Nie atakuję i nie adPersonam. Dlatego zapytam kobiety: O co chodzi z tym malowaniem skóry, która udawać ma brwi? – zaczął poseł. 

To nie pierwszy raz kiedy zachowuje się w taki sposób

W drugiej części postu wygląd prezenterki porównany został do bufetowej z lat 80. Dominik Traczyński szczerze przyznaje, że jego zdaniem konturowanie takie jest najzwyczajniej w świecie obrzydliwe. 

-Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80-tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia. Takie moje pytanie. Opamiętajcie się! To obrzydliwe! – napisał Tarczyński.

Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy poseł postępuje w taki sposób. Jakiś czas temu na Twitterze udostępnił nagrania z protestu, w którym wzięły udział nagie kobiety. Ich zachowanie określił lewactwem na ulicach

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
facebook.com @Dominik Tarczyński

TVN: wygląd Justyny Pochanke został ostro skrytykowany. 

TVN
facebook.com @Dominik Tarczyński

Wpis posła wywołał oburzenie. 

TVN
screen z nagrania YouTube

Tym razem ofiarą krytyki padły brwi kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułKomu pasują spodnie boyfriend? Sprawdź jak i z czym je nosić
Następny artykułCórka nabiła rachunek telefoniczny na 500 złotych. Ojciec chciał ją ukarać, gdy zobaczycie co zrobił, zaniemówicie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.