TVN jako jedna z największych stacji telewizyjnych emituje wiele programów typu reality show. Gwiazdor jednego z nich zachorował na koronawirusa. Za pośrednictwem swojego Instagrama poinformował fanów o swoim stanie zdrowia. Niestety sytuacja nie napawa optymizmem, a obserwujący są bardzo zaniepokojeni. Mężczyzna zachowuje chłodny umysł i optymistycznie podchodzi do sprawy.

Gwiazda TVN zaniepokoiła swoich fanów informacjami o swoim stanie zdrowia. Jak się okazało, wyniki badań na obecność koronawirusa w jego organizmie dały wynik pozytywny. Poszukiwane także są wiadomości na temat samopoczucia jego partnerki. 

Gwiazda TVN zarażona koronawirusem

21-letni Oleh Riaszeńczew poinformował swoich fanów, że jest zarażony koronawirusem. Na swoim InstaStories opublikował film, gdzie wyznał, że testy na obecność koronawirusa w jego organizmie dały wynik pozytywny, opublikował też zdjęcie wykonanych badań. Fani są poruszeni stanem zdrowia Oleha. Mimo sytuacji, jaka go dotknęła, stara się zachowywać spokój i myśleć pozytywnie. 

Swoją rozpoznawalność Oleh zawdzięcza udziałowi w emitowanym na stacji TVN reality show Big Brother. Podczas udziału w pierwszej, po 11-letniej przerwie edycji programu, związał się z Magdaleną Wójcik, z którą jest do dziś. Mimo plotek o rozstaniu i kryzysie para nadal jest razem. Fani zastanawiają się, co się dzieje z partnerką Oleha i czy uniknęła zakażenia.

  1. Wiemy, co z rozpoczęciem roku szkolnego. Minister edukacji właśnie powiedział prawdę
  2. Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepie

Mimo zarażenia nie zmienia zdania

– Wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, ponieważ nie czuję się źle, nie mam gorączki, został mi tylko katar i to w sumie tyle. Od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale wydaje mi się, że powoli wraca, bo lepiej czuję – powiedział gwiazdor TVN.

Mimo powagi sytuacji Oleh utrzymuje, że koronawirus nie różni się wiele od innych chorób – Moje zdanie na temat koronawirusa się nie zmieniło. Jak uważałem od samego początku, że to jest zwykła choroba i wokół tego jest wszystko bardzo nadmuchane, to dalej tak uważam, bo patrząc na mnie, ja tylko trzy dni miałem gorączkę. Trzeba nauczyć się z tym żyć i nie dać się zwariować – dodał.

Jak widać, mężczyzna stara się zachowywać spokój.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Oleh big brother koronawirus
fot. screen/instagram.com/just_oleg.official/

Oleh Riaszeńczew jest zarażony koronawirusem.

Oleh big brother testy
fot. screen/.instagram.com/just_oleg.official/

Gwiazda TVN opublikowała wyniki testów na swoim InstaStories.

Oleh big brother koronawirus
fot. screen/instagram.com/just_oleg.official/

Mimo zakażenia stara się zachować spokój.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość, śmierć nadeszła niespodziewanie. Gwiazdor miał tylko 38 lat
  2. „Mówi pan rzeczy obsceniczne”. Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  3. Andrzej Duda podjął decyzję. Polskę obiegła ważna wiadomość
  4. Oficjalnie, Kinga Rusin odchodzi z ”Dzień dobry TVN”. Ujawniła powód
  5. Nagłe oświadczenie ministra edukacji. Dariusz Piontkowski ujawnił prawdę
  6. Nie ma nic lepszego. Niesamowicie chrupiąca letnia surówka z młodej kapusty

Źródło: pudelek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Poprzedni artykułOgromny bukiet róż dla każdej cudownej kobiety tutaj. Jesteście piękne, mądre i ważne
Następny artykułJego filmy widzieliśmy na TVP, TVN i Polsacie. Kultowa postać zmarła na raka
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.