TVN przekazał informację o tragicznym wypadku, który miał miejsce w Bukownie, miejscowości w województwie małopolskim. We wtorek około godziny drugiej doszło do wypadku samochodowego. Pojazd wjechał w betonowe ogrodzenie, miażdżąc doszczętnie karoserię samochodu. Za kierownicą siedział 20-letni mężczyzna, niestety zmarł podczas reanimacji. 

20-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w betonowe ogrodzenie, okalające prywatną posesję. Do wypadku doszło dokładnie na skrzyżowaniu ulic Leśnej ze Szkolną w miejscowości Bukowno. TVN przekazał szczegóły całego zdarzenia.

TVN przekazał szczegóły tragicznego wypadku w Bukownie

TVN poinformował o dramatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w Bukownie, we wtorek około godziny drugiej. Doszło do zderzenia samochodu osobowego z betonowym ogrodzeniem posesji znajdującej się przy drodze. 20-letni kierowca pojazdu marki ford stracił panowanie nad samochodem. 

-20-letni kierowca samochodu osobowego marki ford stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie znajdujące się przy jednej z posesji – poinformowała Katarzyna Matras, rzeczniczka policji w Olkuszu, jak podaje tvn24.pl.

  1. Czy wszyscy w końcu zostaniemy zaczipowani? Pokazano, jak wyglądają na ludzkiej skórze
  2. Minister Zdrowia wyznał prawdę. Powiedział, jakie jest prawdopodobieństwo spotkania zakażonej osoby
  3. Obywatelu. Obowiązują ostrzeżenia IMGW, załamanie pogody

20-latek niestety nie przeżył wypadku

W wyniku wypadku samochód został doszczętnie zmiażdżony. Strażacy musieli odciąć dach pojazdu, aby dostać się do kierowcy, który utknął, nie mając możliwości wykonania żadnego ruchu. Służby ratunkowe natychmiast po wydostaniu 20-latka z wraku auta, podjęli próbę reanimacji. Niestety obrażenia były zbyt poważne i mężczyzna zmarł. 

Prokuratura wiele godzin badała miejsce zdarzenia. Wszczęto śledztwo, które ma dokładnie wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku w Bukownie. Nie wiadomo bowiem, czy 20-latek jechał z nadmierną prędkością, czy może przyczyna była inna. 

Sekcja zwłok przeprowadzona w zakładzie medycyny sądowej ma wykazać czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
fot. olkusz.policja.gov.pl

TVN przekazał dramatyczne informacje dotyczące wypadku samochodowego w Bukownie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od jutra duże zmiany w sklepach. Jak zmienią się godziny otwarcia sklepów – Biedronki i Lidla?
  2. Część turystów nie wejdzie na plaże w Polsce? Oburzenie na północy Polski
  3. Największe ognisko zakażeń w Polsce. MZ podało nowe liczby, sytuacja jest poważnie niepokojąca
  4. Łukasz Szumowski zabrał głos. Minister podał dane, które mogą zmienić codzienność nas wszystkich
  5. Dywany na ścianach, drewniana łazienka, pralka Frania. A wy, co pamiętacie z PRLu?
  6. Dzień przed zniesieniem obostrzeń opublikowano porażające badania. Łukasz Szumowski może mieć poważne kłopoty

Źródło: tvn24.pl

Poprzedni artykułCo dalej z maseczkami? W ostatniej chwili zapadła nieoczekiwana decyzja
Następny artykułOd teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.