TVN rezygnuje z kolejnego programu, wielu telewidzów będzie prawdziwie zdruzgotanych. Jak informuje portal wp.pl, show Mam Talent nie pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Powód jest jeden, ale bardzo poważny. Prowadzący mogą stracić wielkie kontrakty. Znamy szczegóły tej smutnej wiadomości.

TVN może przez swoje zmiany stracić tysiące widzów. Z anteny znika jedna z najbardziej lubianych produkcji stacji. Jak donosi portal wp.pl, w jesiennej ramówce nie zobaczymy już Mam Talent. Powód był do przewidzenia.

Koniec znanego show, TVN nie może kontynuować produkcji

Według informacji podanych na portalu wp.pl, kierownictwo produkcji zdecydowało, że talent show nie powróci jesienią na antenę. Powodem miała być rezygnacja jednego z prowadzących — Szymona Hołowni na rzecz polityki.

Telewizja nie odniosła się oficjalnie do spekulacji, jakoby odejście jednego z prowadzących skutkowało końcem emisji show. Jak informuje wp.pl, wpływ na decyzję produkcji miała też światowa epidemia koronawirusa, która skutecznie uniemożliwiła przeprowadzenie castingów dla uczestników.

  1. Internauci oburzeni zachowaniem Małgorzaty Rozenek. Nie wierzą, co gwiazda zrobiła na oczach synka
  2. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  3. Znamy wyniki badań toksykologicznych kierowcy autobusu z Warszawy. Są zatrważające

Koniec show TVN — Mam Talent

Stacja nie potwierdziła oficjalnie jeszcze informacji o całkowitym wycofaniu produkcji. Niewykluczone, że w przyszłości pojawi się jeszcze na ekranach. Mam Talent był emitowany od 2008 roku i gromadził miliony widzów przed telewizorami.

Talent show wypromował wiele obecnie znanych gwiazd takich jak: Mateusz Ziółko, Kamil Bednarek czy zespół Sound’n’Grace. Mamy nadzieję, że w przyszłości produkcja pozwoli na odkrycie wielu wspaniałych talentów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech
  2. Polskę obiegła dramatyczna wiadomość. Niestety, nie żyje Zbigniew Jaskulski, rodzina przekazała smutne wieści
  3. Lekarze biją na alarm. Jedno przyzwyczajenie Polaków może wpędzić do grobu, dramatyczne doniesienia
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

Źródło: wp.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.