TVN to dla wielu trampolina do popularności, i tak też stało się w przypadku Magdaleny Lubacz, która wygrała jedną z edycji Projekt Lady. Niestety gwiazda programu znalazła się w tarapatach. Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej — powiedział  w wywiadzie dla serwisu Plotek.pl rzecznik prasowy zakopiańskiej policji aspirant Roman Wieczorek, który brał udział w interwencji w domu kobiety.

Do sieci wyciekły nagrania z felernego wieczoru, podczas którego musiały interweniować władze. Osoby przebywające na terenie posiadłości mogą spodziewać się poważnych konsekwencji, tak samo jak Magdalena Lubacz, gwiazda znanego programu TVN Projekt Lady. 

Policja w domu gwiazdy TVN

Gwiazda TVN wzięła udział w najnowszym projekcie internetowym — Obserwowani TV, w którym grupa młodych ludzi mieszka razem w wynajętym mieszkaniu w Polskich górach i dzieli się każdym aspektem swojego życia. Jak ukazują statystyki, show zbiera ogromne grono widzów.

Jedną z mieszkanek domu jest Magdalena Lubacz, znana z udziału w produkcji TVN Projekt Lady. Jak się okazało, w górskiej posiadłości doszło to niewyobrażalnych czynów i podczas wieczornej awantury nie obeszło się bez interwencji policji, która miała wprowadzić porządek i uciszyć młodych. Niestety, sytuacja wymknęła się spod kontroli

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Nagrania w sieci ukazują całą prawdę

Fani gwiazdy nie musieli długo czekać. W sieci pojawiły się nagrania z przebiegu pamiętnej nocy. Jak informuje portal Se.pl, internetowe gwiazdy kłóciły się z policją i używały niecenzuralnych słów. Według władz, podczas interwencji mieszkańcy górskiej chatki nagrywali całe zdarzenie, prawdopodobnie po to, by szybko zdobyć większą sławę.

W czasie interwencji doszło do naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów. Powiadomiliśmy o tym zakopiańską prokuraturę. Trwają czynności, wobec dwóch zatrzymanych osób z tego domu — informował w rozmowie z serwisem Plotek.pl rzecznik prasowy zakopiańskiej policji aspirant Roman Wieczorek. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
foto Instagram @malubaaa

Gwiazda programu TVN uczestniczyła w wydarzeniach, do których doszło felernej nocy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. Andrzej Duda podpisał, a zmiany nie będzie. Część wakacji może być męczarnią
  3. Odszkodowanie za koronawirusa? Niektórzy mogą mieć możliwość uzyskania dodatkowych pieniędzy
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: plotek.pl, se.pl

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.