TVN podjął ważną decyzję. Widzowie będą zaskoczeni i z pewnością bardzo zadowoleni. Dyrektor stacji Edward Miszczak podjął działania, które z pewnością przyciągną tłumy oglądających. To pierwszy taki przypadek w świecie telewizji!

Sezon jesienno-zimowy jest bardzo ważny dla każdej stacji. Zazwyczaj dyrektorzy telewizji starają się stanąć na rzęsach, by zadowolić coraz bardziej wymagającą publiczność. Tymczasem Edward Miszczak postawił na sprawdzone karty. To się zdarza bardzo rzadko.

TVN wraca do dwóch hitowych seriali sprzed lat

Podobno Edward Miszczak nigdy nie jest do końca zadowolony z serialowych produkcji swojej telewizji. Jest to wynikiem tego, że ma bardzo duże wymagania. W historii TVN-u zdarzały się przecież hitowe produkcje, dyrektor stacji postanowił więc czerpać z dawnych źródeł.

Dlatego, już na jesień zobaczymy powrót BrzydUli, która zaskarbiła sobie serca widzów 10 lat temu. Powrót serialu ucieszył mnóstwo widzów, którzy nie mogą doczekać się, by poznać losy niegdyś brzydkiego kaczątka. Jak donosi Świat Seriali, Ula wcale nie pozostała łabędziem, a przez nadmiar obowiązków, także macierzyńskich, znów wróciła do starej wersji siebie.

 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Marian Czajkowski
 2. Wielka radość w domu Lewandowskich. Robert nie posiada się ze szczęścia, ogromne gratulacje
 3. Tak wygląda grób ojca Lecha i Jarosława Kaczyńskiego. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Jesienią znów Usta Usta

Dodatkowo Miszczak zdecydował się także zgodzić na ponowną produkcję serialu Usta Usta, niegdyś bardzo lubianego. Losy Piotrka i Adama, przyjaciół na dobre i na złe będziemy mogli znów oglądać w jesienniej ramówce!

Dyrektor Miszczak jest pewien, że decyzja o powrocie tych dwóch produkcji to strzał w dziesiątkę. Seriale są teraz najmocniejszą stroną stacji. Z uwagi na koronawirusa nie pojawi się wiele produkcji typu show, z których stacja była słynna. Z jesiennej ramówki został zdjęty jeden z uwielbianych programów, nadawanych od wielu lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
fot. kadr z serialu „BrzydUla”, materiały TVN.

Losy Uli i Marka wcale nie okażą się tak kolorowe i wspaniałe. Oboje zmierzyli się z prozą życia, a Marek wciąż walczy z uzależnieniem od pięknych kobiet.

tvn
fot. kadr z serialu usta usta

Po 14 latach Adam wróci do Warszawy. Po tylu latach od śmierci żony będzie zdecydowany rozpocząć nowe życie obok dużo młodszej kobiety, przyjaciołom zdecydowanie się to nie spodoba.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
 2. Wspólne wyjście na plażę to dla nich „obciach”. Tysiące polskich kobiet przeżywa rozczarowanie
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Straszne doniesienia, dwie osoby nie żyją. Policja i służby na miejscu
 7. Rząd wyłącza specjalny zasiłek. Zostawił jednak furtkę
 8. Żona Michała Żebrowska nagle przestała milczeć. Spotkała ją krzywda nie do opisania, nikt nie wiedział
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

Źródło: swiatseriali.pl

 

 

Poprzedni artykuł60-letnia Majka Jeżowska przekazała radosną nowinę. Popłakała się ze szczęścia
Następny artykułSąsiedzi Łukasza Szumowskiego przerwali milczenie. Wiadomo, jakim człowiekiem jest naprawdę
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl