TVN w swoim programie X-Factor wydaje na świat zdolnych ludzi, którzy mają dużą szansę na udaną karierę. Otrzymują pieniądze na nagranie płyty, znajomości. Czego chcieć więcej? Okazuje się, że są takie osoby, które potrafią stwierdzić, że to jeszcze nie ich czas. A potem wrócić jako świadomi twórcy.

TVN 7 lat temu dało takie możliwości Klaudii Gawor, która wygrała program. Jej konkurentem był między innymi Grzegorz Hyży, który na bazie programu zbudował sobie wspaniałą karierę muzyczną. Klaudia Gawor twierdzi, że dopiero teraz jest czas na to, by powrócić do nagrania albumu.

TVN daje możliwości Klaudii Gawor

Klaudia Gawron zwyciężyła trzecią edycję programu X-Factor w 2013 roku. Edyta Górniak była przekonana, że młoda wokalistka wygra ten program. I nie myliła się! Jeszcze wtedy młodziutka licealistka faktycznie wygrała, po czym wydała debiutancki singiel Lekkość życia bez słów. Jednak sama wokalistka przyznaje, że ta piosenka nie odzwierciedla kierunku, w którym chciałaby, żeby podążała jej twórczość. Piosenka nie stała się hitem.

Wkrótce potem miały zacząć się przygotowania do nagrywania płyty. Jednak o całej sprawie ucichło. Dziewczyna zniknęła z życia publicznego na 7 lat! W tym czasie jak wiemy, skończyła studia i dojrzewała do wydania wyjątkowego materiału, z którego chce być dumna.

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Klaudia Gawor powraca

Wokalistka podjęła najpewniej bardzo dobrą decyzję wycofaniem się z mediów. Dzięki temu ma teraz szansę stworzyć album, za który będzie w pełni odpowiadać. Ryzyko wydania płyty w tak młodym wieku wiąże się z uleganiem presji producenta takiego krążka, zatraceniem swojej wizji na rzecz czyjejś.

Klaudia Gawor otworzyła kanał na YouTube, w którym ma plan dzielić się swoją pracą nad płytą, a później samymi utworami. Bardzo ciekawe jest, w jakim kierunku muzycznym wokalistka siebie widzi? I co na jej nowe piosenki powie Edyta Górniak, która bardzo wierzyła w ogromne powodzenie jej kariery.

ZOBACZ ZDJĘCIA I VIDEO:

W tym filmiku wokalistka postanawia opowiedzieć o swoim powrocie.

tvn
youtube.com/ Klaudia Gawor

Klaudia Gawor założyła konto na YouTube, żeby dzielić się z fanami pracą nad swoją twórczością.

tvn
instagram.com/klaudia_gawor

Wokalistka zrobiła sobie długą przerwę, czy będzie jej łatwo wrócić i osiągnąć sukces?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Lewandowski w gipsie. Piłkarza czeka kilka tygodni przerwy
  2. Kraj sąsiadujący z Polską wprowadza stan wyjątkowy. Zatwierdzono propozycję Ministerstwa
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej poznał ją w przedszkolu. Wiemy, kim naprawdę jest Wojciech Domański
  5. Koty też przeklinają. 5 sytuacji, w których twój mruczek nie może się powstrzymać
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: jastrzab.post

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl