TVN przekazał tragiczne wieści z Polski. Jedna z dróg w stronę Warszawy jest zablokowana, ponieważ doszło tam do poważnego wypadku. Niestety wydarzyło się najgorsze, jest jedna ofiara śmiertelna. Na miejscu pojawiły się już wszystkie odpowiednie służby, które ustalają okoliczności tej katastrofy.

TVN niestety miał dla nas złe wiadomości z samego rana. Na jednej z dróg prowadzących do Warszawy doszło do bardzo groźnego wypadku, w wyniku którego ruch został zablokowany.

TVN: wypadek na drodze ekspresowej

Dzisiaj w poniedziałek rano, 28 września, na trasie S7 doszło do groźnego wypadku. Pomiędzy Białobrzegami a Grójcem (województwo mazowieckie) samochód ciężarowy zderzył się z busem. Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana, na miejscu pojawiły się służby. Jak podaje rdc.pl korek ma ponad 10 kilometrów długości.

– Pojazd marki Iveco wbił się w naczepę pojazdu ciężarowego marki Skania. Na chwilę obecną ustalane są przyczyny tego zdarzenia. W jego wyniku śmierć na miejscu poniósł pasażer pojazdu Iveco. Kierowca w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie – relacjonuje Ewa Kozyra z białobrzeskiej policji, jak cytuje ją portal rdc.pl.

W wyniku tego tragicznego zdarzenia jedna osoba straciła życie. To ogromna strata dla bliskich i rodziny. Niestety nie podano więcej żadnych informacji, ani o płci zmarłego, ani o jego wieku.

  1. Martyna Wojciechowska drży o swoją córkę. Sytuacja jest fatalna, wystosowała pilny apel
  2. Papier toaletowy, makaron i ryż znowu znikają z półek. W Polsce również padają niepokojące rekordy zakażeń, co dalej?
  3. Pilny komunikat Ministra Zdrowia. Zabrał głos w sprawie obostrzeń, powiedział jak naprawdę wygląda sytuacja w Polsce

Utrudnienia na trasie

Jak można było się domyślać, po takim wypadku na drodze dojdzie do znacznych utrudnień w ruchu. Jak podają źródła, droga jest zablokowana, a drogowcy sami nie wiedzą, kiedy można spodziewać się jakichkolwiek zmian w tym temacie. Utrzymują, że droga będzie zablokowana aż do odwołania.

Jak informuje portal rdc.pl, żeby ominąć zatłoczenie na drodze ekspresowej numer 7, warto zjechać z trasy. Chociaż kierowcy zostali już poinformowani wcześniej, dlatego droga wojewódzka 731 przez Białobrzegi również może być już zakorkowana. Wyznaczono specjalne objazdy, na których ruch jest spowolniony, ale płynny.

Niestety to niejedyna tragedia, o jakiej dzisiaj informujemy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

tvn
fot. pixabay.com/jwvein

Pojawiły się duże utrudnienia w ruchu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W akcji straż pożarna, pogotowie i helikoptery. Tragiczne wydarzenia na południu Polski
  2. Skandal na północy Polski. Zaorano cmentarz pod agroturystykę, „nikt o to nie dbał”
  3. Pamiętacie cieniutkie wafle? Dzieci uwielbiały andruty
  4. Przekazano niepokojące informacje, Polacy muszą być w gotowości. Wszystko zacznie się już za kilka godzin, przestrzegają przed niebezpieczeństwem
  5. Cała Polska żegna wybitnego mężczyznę. Niestety, właśnie potwierdzono najgorsze informacje, łzy same cisną się do oczu
  6. Jedząc ryż możesz sobie poważnie zaszkodzić. Wszystko przez błędy w gotowaniu, które popełnia 90% Polaków

Źródło: tvn24.pl, rdc.pl

 

Poprzedni artykułFani na całym świecie pogrążyli się w rozpaczy. Nie żyje uwielbiany muzyk, miał zaledwie 37-lat
Następny artykułCzy w każdym polskim domu powinna znajdować się broń?
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.