Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jolanta Pieńkowska powraca do TVN. Dostanie własny program?
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 28.11.2019 11:18

Jolanta Pieńkowska powraca do TVN. Dostanie własny program?

mąż
fot. instagram.com @tvn24.pl

TVN to stacja, z której w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach zniknęła Jolanta Pieńkowska. Ostatni raz pojawiła się na wizji w październiku 2018 roku i od tamtego czasu skutecznie unikała mediów. Teraz dziennikarka wraca do stacji. Dostanie własny program?

Stacja potwierdziła, że Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji po roku przerwy. Już wiadomo czym się zajmie i czy dostanie własny program po rocznym bezterminowym urlopie. Kiedy znów zobaczymy dziennikarkę na wizji?

Jolanta Pieńkowska wraca do TVN

Stacja potwierdza powrót Jolanty Pieńkowskiej. Dziennikarka od 13 lat związana jest ze stacją. Prowadziła do 2014 roku program Dzień Dobry TVN, pojawiała się również w TVN Style oraz TVN 24 BiS. Wcześniej Jolanta Pieńkowska była związana ze stacją TVP, gdzie prowadziła Wiadomości.

Teraz od drugiego grudnia znów będziemy mogli oglądać Jolantę Pieńkowską na ekranie! Dziennikarka znów poprowadzi program Fakty o świecie (dawniej Fakty z zagranicy) na antenie TVN 24 BiS.

TVN

Dlaczego Jolanta Pieńkowska zniknęła?

Rok temu stacja udzieliła dziennikarce bezterminowego urlopu. W listopadzie 2018 roku Jolanta Pieńkowska zniknęła zupełnie z mediów. Rzecznik stacji potwierdził tylko, że powodem były przyczyny osobiste.

Nigdy nie potwierdzono, co zmusiło dziennikarkę do rezygnacji z pracy. Warto jednak zaznaczyć, że prywatnie Jolanta Pieńkowska związana jest z Leszkiem Czarneckim, jednym z najbogatszych Polaków. Właśnie w czasie zniknięcia z mediów dziennikarki jej mąż był zamieszany w głośną aferę. Teraz dziennikarka powróci na antenę. Cieszycie się?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN

Jolanta Pieńkowska wraca do telewizji.

TVN

Czy dziennikarka powróci do telewizji na stałe?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banki rozdają pieniądze. Możesz dostać w prezencie nawet 430 zł
  2. Wypowiedź Anety Kręglickiej na temat molestowania oburzyła wielu. Miss napisała sprostowanie
  3. Gwiazda TVP urodziła. Znamy płeć i imię dziecka
  4. Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego żyła w cieniu sławnego dziadka. Zrobiła dla niego coś niezwykłego
  5. Barbara Kurdej-Szatan odebrała najnowsze wyniki badań. Nie ma powodów do radości
  6. Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego żyła w cieniu sławnego dziadka. Zrobiła dla niego coś niezwykłego
  7. 35-letnia żona Karola Strasburgera przerwała milczenie po porodzie. Zdradziła, co się dzieje z ich nowo narodzoną córką

źródło: pomponik.pl, fakt.pl