TVN wydało pilne oświadczenie. Stacja przeprasza za zachowanie prowadzących Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika na antenie Dzień Dobry TVN. Zwołano specjalną komisję, będą konsekwencje? 

Choć mogłoby się wydawać, że to Filip Chajzer stoi za najczęstszymi wpadki w historii słynnej stacji telewizyjnej, okazało się, że jego koledzy postanowili dorównać mu kroku. Wczoraj informowaliśmy was, o brzydkiej wpadce, która wydarzyła się we wtorek na wizji śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN. Dziś stacja postanowiła oficjalnie przeprosić za zachowanie Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika. Czy to wystarczy? 

Wpadka w Dzień Dobry TVN 

Wpadka w Dzień Dobry TVN ponownie zaliczona. Przypomnijmy, o co poszło: Podczas wtorkowej emisji śniadaniowego programu doszło do okropnej wpadki! Prowadzący, którymi tego dnia byli Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik nie powstrzymali się od niewybrednych komentarzy na temat wyglądu Jong-kooka, członka zespołu BTS, który został wybrany najprzystojniejszym mężczyzną na świecie.

Widzowie uznali zachowanie duetu za rasistowskie, jednak stacja postanowiła dołożyć do pieca i wyemitowała materiał, na którym dziennikarz miał pytać przechodniów, co sądzą na temat urody mężczyzny. Szkoda, że pokazywał nie tego członka zespołu, co trzeba. Na stację wylała się fala nieprzyjemnych komentarzy, a cały program został uznany za stronniczy. Dziś telewizja wydała pilne oświedcznie.

TVN przeprasza za prowadzących

TVN przeprasza za prowadzących oraz wyemitowany materiał. Okazało się, że wpadka stacji wywołała tak duże poruszenie wśród fanów BTS, jak i K-Popu, że telewizja nie miała innego wyjścia, by załagodzić sprawę. 

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma możemy przeczytać na oficjalnej stronie TVN.

Na przeprosinach się nie skończy. Stacja planuje przeprowadzić postępowanie wyjaśniające. Czy to oznacza, że dwójka prezenterów poniesie konsekwencje?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dzień dobry tvn
instagram.com/annakalczynskam

Prowadzący śniadaniowego programu nie popisali się swoim zachowaniem. 

TVN
instagram.com/bts.jungkook

Komentarz prezenterów oraz materiał wyemitowany przez stacje nie spodobał się fanom Jungkooka. 

TVN
instagram.com/annakalczynskam

Czy Andrzej Sołtysiak i Anna Kalczyńska będą mieli z tego powodu nieprzyjemności?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dodała do szamponu jedną rzecz, teraz jej włosy są nieziemsko piękne. Spektakularny efekt w kilka minut
  2. Nie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
  3. Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułAnna Mucha bez stanika. Aktorka pokazała wyzywające zdjęcie „Diabła by pani skusiła”
Następny artykułWeszła do toalety i oszołomiona przetarła oczy ze zdumienia. Przyłapała kota na najdziwniejszej rzeczy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.