TVN przekazało porażające informacje z polskiego liceum. Jak informuje serwis informacyjny, we wtorek 29 września w jednej ze szkół doszło do makabrycznych wydarzeń. Uczniowie uciekali w popłochu, rannych przewieziono do szpitala. Jak się okazuje, nastolatka z nożem rzuciła się na przypadkowo napotkanych licealistów. Chwile wcześniej opublikowała porażający wpis. 

We wtorek 29 września z Zielonej Góry dotarły do nas zatrważające informacje. Jak przekazuje TVN, nastolatka zaatakowała nożami szkolne koleżanki.

TVN: nastolatka zaatakowała nożami szkolne koleżanki

Do tragedii doszło we wtorek 29 września, około godziny 9 w V Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Zachodniej w Zielonej Górze. Jak przekazuje portal zielonagora.wyborcza.pl, zdarzenie miało miejsce w trakcie lekcji, w przypadkowej klasie, do której weszła dziewczyna, uderzając nożem na oślep.

– 17-latka z nożami zaatakowała trzy przypadkowe uczennice, zostały lekko ranne. Dwie mają rany pleców, jedna rozcięty łuk brwiowy. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, zostały już zabrane do szpitala – cytuje słowa Małgorzaty Barskiej z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze TVN24.pl.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

17-latka została zatrzymana w szkole przez nauczycieli, po kilku minutach na miejscu byli już policjanci.

  1. Ogromny smutek, kondolencje płyną z całej Polski. Rodzina właśnie przekazała tragiczne informacje, nie żyje
  2. Dziennikarka Polsatu nie wytrzymała. W ostrych słowach napisała co myśli, fani się nie spodziewali: „Żenadometr wywaliło”
  3. Zapadła decyzja w sprawie Warszawy. Wszystko wiadomo, sytuacja w szpitalach nie pozostawia złudzeń

Porażające wpisy dziewczyny, która dokonała ataku

Jak informuje nas zielonagora.wyborcza.pl od uczniów V Liceum Ogólnokształcącego można usłyszeć, że dziewczyna, która dokonała porażającego ataku, kilka dni wcześniej na swoich mediach społecznościowych dodawała niepokojące wpisy. Groziła w nich, że zrobi coś podobnego. Policja podkreśla, że nie ma takich informacji.

— Pisała, że będzie krew. Wychowawczyni miała wziąć ją na rozmowę, ale widać, że to było za mało — mówi jeden z uczniów „Piątki”, jak cytuje go portal zielonagora.wyborcza.pl.

Dodatkowo na Snapchacie, popularnej aplikacji na telefon, dodała równie niepokojący wpis.

— Two more day. The day after tommorwo will be over (ang. Jeszcze dwa dni, pojutrze się skończy — dop.red.) — dodała enigmatycznie brzmiący napis.

Uczniowie poinformowali o nim wcześniej nauczycieli. Na razie szkoła pozostaje zamknięta, nie mogą do niej wejść osoby postronne. Na miejscu pracują policjanci oraz technicy. Młodzież razem z nauczycielami siedzi w klasach, w których pozostali, gdy zaczął się atak.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
Fot. Piotr Molecki/East News

W jednej ze szkół doszło do atak nożem (zdjęcie poglądowe).

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ministerstwo Zdrowia zatwierdziło ogromną zmianę. Obowiązuje od dziś
  2. Nareszcie. Sąsiad Polski otworzył granicę. Turyści długo czekali na decyzję
  3. Wielka radość w życiu Edwarda Miszczaka. Wszyscy patrzyli na Annę Cieślak, nie mogli oderwać oczu od jednej rzeczy
  4. Reforma edukacji. Czy powinny wrócić gimnazja?
  5. „Jedyneczka” wywoływała uśmiech na twarzy każdego dziecka. Wszyscy pamiętamy słowa tytułowej piosenki
  6. Rozpływająca się w ustach pyszność z czasów PRL-u, dziś smakuje jeszcze lepiej. Powrót do beztroskiego dzieciństwa gwarantowany

Źródła: tvn24.pl, zielonagora.wyborcza.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.