TVN zyskał niebywałą oglądalność dzięki głośnemu odcinkowi programu Hotel Paradise. Uczestnicy na oczach milionów widzów oddali się w nim miłosnemu uniesieniu. Skandal wywołał lawinę komentarzy, a milczenie postanowiła w końcu przerwać prowadząca show, Klaudia El Durisi.

Niektórzy uczestnicy, łącząc się w pary, czują do siebie niespotykaną chemię. Tak też było w tym przypadku. Po emisji odcinka Hotelu Paradise na antenie TVN 7, w którym Adam i Martyna na żywo uprawiali seks, w Internecie aż zawrzało.  Gorąca scena zyskała ogromny rozgłos i ambiwalentne opinie wśród widzów. Swoje stanowisko w tej sprawie nareszcie przedstawiła prowadząca program, Klaudia El Dursi.

TVN: seks skandal w Hotel Paradise

W jednym z odcinków Hotelu Paradise w stacji TVN 7, mogliśmy być świadkami prawdziwego miłosnego uniesienia. Między uczestnikami doszło do cielesnego zbliżenia, gdy przez kilka tygodni przebywali razem w zamknięciu. Adam Radziszewski zdecydował się wówczas na łóżkowe harce z Martyną Kondratowicz. Namiętna scena wstrząsnęła milionem widzów.

W Internecie pojawiły się skrajne opinie na temat ich stosunku. Część osób zarzucała przystojnemu mężczyźnie, że potraktował uczestniczkę zbyt przedmiotowo, zwłaszcza, że następnego dnia sparował się z jej koleżanką. Długo brakowało oficjalnego głosu w tej sprawie, jednak wreszcie swoje stanowisko postanowiła przedstawić sama prowadząca show, Klaudia El Dursi.

  1. Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie, a Donatan stroi sobie żarty. Tak oburzającego skandalu nie było już dawno
  2. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  3. Biedronka wprowadza kolejną zmianę. Zakupy z dostawą do domu, ale tylko dla określonych osób

Klaudia El Dursi przerywa milczenie

Klaudia El Dursi stanęła po stronie uczestnika programu, Adama Radziszewskiego.

– W mojej ocenie Adam naprawdę nie zrobił nic złego i nawet jestem gotowa trochę go obronić. Pamiętajmy, że nie zawsze osoby, z którymi uczestnicy są w parze, są również ich wymarzonymi partnerami – wyznała w rozmowie z Faktem.

Piękna modelka uważa, że uczestnicy są młodymi ludźmi, którzy przyjechali się wyszaleć. Kiedy jest się skazanym na siebie przez dłuższy czas, to naturalne, że pojawia się potrzeba cielesności i wyrażenia emocji. Według niej, była to obustronna zgoda na odbycie stosunku, a na ekranie wyraźnie można było dostrzec, jak Martyna uwodzi swojego kochanka.

Na ten moment Adam jest sparowany z Violą Nowasielską. Klaudia El Dursi uważa, że od początku było czuć między nimi chemię, co nie zdarza się zawsze wśród uczestników.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
Screenshot TVN7, YouTube

Seks afera w TVN 7 przyniosła programowi Hotel Paradise sporą sławę.

TVN
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Sytuację skomentowała prowadząca show, Klaudia El Dursi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Życie… #hotelparadisetvn7 #bali #siodemka #tvn7 #player #wiosnawplayerze #uczestnicy #milosc #intryga #sojusze #uczucia #love #rywalizacja #emocje

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Adam Radziszewski jest obecnie sparowany z Violą Nowasielską.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent z koronawirusem uciekł ze szpitala po napój wysokoprocentowy. Policja pilnie poszukuje klientów sklepu
  2. Kierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych rad
  3. Mamy zdjęcia mieszkania Kuby Wojewódzkiego. Jest gigantyczne i tak luksusowe, że zapiera dech
  4. Kotlety bez mięsa lepsze od mielonych. Zrobisz je ze składnika, który i tak masz w domu
  5. Lekarz pokazał nagranie 3D płuc pacjenta zakażonego koronawirusem. Zniszczenia widać jak na dłoni
  6. “Lekarz powiedział mu, że nie musi się martwić“. Zmarł 19-latek, najpewniej był zakażony

źródło: fakt.pl 

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.