TVN zyskał niebywałą oglądalność dzięki głośnemu odcinkowi programu Hotel Paradise. Uczestnicy na oczach milionów widzów oddali się w nim miłosnemu uniesieniu. Skandal wywołał lawinę komentarzy, a milczenie postanowiła w końcu przerwać prowadząca show, Klaudia El Durisi.

Niektórzy uczestnicy, łącząc się w pary, czują do siebie niespotykaną chemię. Tak też było w tym przypadku. Po emisji odcinka Hotelu Paradise na antenie TVN 7, w którym Adam i Martyna na żywo uprawiali seks, w Internecie aż zawrzało.  Gorąca scena zyskała ogromny rozgłos i ambiwalentne opinie wśród widzów. Swoje stanowisko w tej sprawie nareszcie przedstawiła prowadząca program, Klaudia El Dursi.

TVN: seks skandal w Hotel Paradise

W jednym z odcinków Hotelu Paradise w stacji TVN 7, mogliśmy być świadkami prawdziwego miłosnego uniesienia. Między uczestnikami doszło do cielesnego zbliżenia, gdy przez kilka tygodni przebywali razem w zamknięciu. Adam Radziszewski zdecydował się wówczas na łóżkowe harce z Martyną Kondratowicz. Namiętna scena wstrząsnęła milionem widzów.

W Internecie pojawiły się skrajne opinie na temat ich stosunku. Część osób zarzucała przystojnemu mężczyźnie, że potraktował uczestniczkę zbyt przedmiotowo, zwłaszcza, że następnego dnia sparował się z jej koleżanką. Długo brakowało oficjalnego głosu w tej sprawie, jednak wreszcie swoje stanowisko postanowiła przedstawić sama prowadząca show, Klaudia El Dursi.

  1. Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie, a Donatan stroi sobie żarty. Tak oburzającego skandalu nie było już dawno
  2. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  3. Biedronka wprowadza kolejną zmianę. Zakupy z dostawą do domu, ale tylko dla określonych osób

Klaudia El Dursi przerywa milczenie

Klaudia El Dursi stanęła po stronie uczestnika programu, Adama Radziszewskiego.

– W mojej ocenie Adam naprawdę nie zrobił nic złego i nawet jestem gotowa trochę go obronić. Pamiętajmy, że nie zawsze osoby, z którymi uczestnicy są w parze, są również ich wymarzonymi partnerami – wyznała w rozmowie z Faktem.

Piękna modelka uważa, że uczestnicy są młodymi ludźmi, którzy przyjechali się wyszaleć. Kiedy jest się skazanym na siebie przez dłuższy czas, to naturalne, że pojawia się potrzeba cielesności i wyrażenia emocji. Według niej, była to obustronna zgoda na odbycie stosunku, a na ekranie wyraźnie można było dostrzec, jak Martyna uwodzi swojego kochanka.

Na ten moment Adam jest sparowany z Violą Nowasielską. Klaudia El Dursi uważa, że od początku było czuć między nimi chemię, co nie zdarza się zawsze wśród uczestników.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
Screenshot TVN7, YouTube

Seks afera w TVN 7 przyniosła programowi Hotel Paradise sporą sławę.

TVN
fot. instagram.com/klaudia_el_dursi

Sytuację skomentowała prowadząca show, Klaudia El Dursi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Życie… #hotelparadisetvn7 #bali #siodemka #tvn7 #player #wiosnawplayerze #uczestnicy #milosc #intryga #sojusze #uczucia #love #rywalizacja #emocje

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Adam Radziszewski jest obecnie sparowany z Violą Nowasielską.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjent z koronawirusem uciekł ze szpitala po napój wysokoprocentowy. Policja pilnie poszukuje klientów sklepu
  2. Kierował szpitalem w Wuhan podczas epidemii. Przekazał 5 złotych rad
  3. Mamy zdjęcia mieszkania Kuby Wojewódzkiego. Jest gigantyczne i tak luksusowe, że zapiera dech
  4. Kotlety bez mięsa lepsze od mielonych. Zrobisz je ze składnika, który i tak masz w domu
  5. Lekarz pokazał nagranie 3D płuc pacjenta zakażonego koronawirusem. Zniszczenia widać jak na dłoni
  6. “Lekarz powiedział mu, że nie musi się martwić“. Zmarł 19-latek, najpewniej był zakażony

źródło: fakt.pl 

Poprzedni artykułKto z was pamięta kota Filemona i jego przygody? Jedna z najlepszych dobranocek z dawnych lat
Następny artykułByli małżeństwem przez 45 lat. Na kwarantannie mąż doprowadził do wielkiej tragedii, rodzina jest wstrząśnięta
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.