TVN dziś nazywa ją jedną z największych gwiazd swojej stacji, jednak początki jej kariery wcale nie były łatwe. Poznajecie, kim jest kobieta z czarno-białej fotografii? Teraz piękna blondynka wygląda zupełnie inaczej. Trzeba przyznać, że ta metamorfoza powala na kolana. Jej fani mogą być w wielkim szoku.

Kiedyś zmagała się z wieloma problemami, o które mało kto by ją podejrzewał. Dzisiaj jest jedną z najpopularniejszych Polek. Aż ciężko uwierzyć, że to naprawdę ona. Bylibyście w stanie powiedzieć kim jest osoba na zdjęciu?

Gwiazda TVN w młodości

Patrząc na tę fotografię trudno uwierzyć, że jest na niej jedna z najbardziej stylowych Polek. Kobieta, która dziś jest prawdziwą ikoną, nie miała łatwych początków swojej kariery i zmagała się z wieloma osobistymi problemami. 

Uzależniłam się od środków przeczyszczających. Brałam je dzień w dzień. To mnie niszczyło, miałam bóle brzucha. Na fotosesjach bałam się, że nie zdążę do łazienki – wspominała swój wielki amerykański sen w rozmowie z Twoje Imperium Joanna Krupa, bo o niej mowa.

Dziś gwiazda TVN-u jest prawdziwą inspiracją dla wielu kobiet. Swoją wielką sławę zawdzięcza karierze modelki, którą rozpoczęła jeszcze mieszkając w Stanach Zjednoczonych. 

-Marzyłam o tym, by zostać modelką. Ale gdy przyjechałam do Los Angeles, nie mogłam znaleźć pracy. Byłam taka przygnębiona, że pocieszenia szukałam w jedzeniu. Pochłaniałam wszystko i szybko przytyłam ponad 20 kilogramów. Zmieniłam się w potwora a moja karta kredytowa była wyczyszczona – tłumaczyła.

Kłopoty z figurą to jednak przeszłość. Dziś gwiazda jest pewną siebie, spełnioną kobietą i dumną mamą. Nawet nie widać, że jeszcze niedawno przeszła ciążę i poród. 2 listopada Asha obchodziła swoje pierwsze urodziny. 

Marzyłam o Tobie przez 41 lat. Te marzenia się spełniły. Wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin, mój aniołku – napisała Joanna.

-Ostatnie chwile porodu były trudne, ale jak już zobaczyłam malutką, to nic nie było ważniejsze od tego, żeby ją przytulić. Szczerze mówiąc, szybko zapomniałam o wszystkich nieprzyjemnościach. Jednak to był największy ból, jaki kiedykolwiek w swoim życiu czułam – mówiła gwiazda w rozmowie z Party.pl.

joanna krupa
Fot. Facebook

Uwierzycie, że tak wyglądała kiedyś jedna z największych gwiazd TVN? 

Poprzedni artykułChirurg pokazał pośladki i plecy kobiety dwa tygodnie po operacji plastycznej. Efekt odbiera mowę
Następny artykułArgentyna: sejm za liberalizacją prawa aborcyjnego. Obecnie przerwanie ciąży możliwe jest w dwóch przypadkach
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.