TVN jako stacja telewizyjna emituje na swojej antenie mnóstwo programów o rozmaitej tematyce. Jednym z nich jest rozrywkowe show o nazwie Top Model. Gwiazda 4 edycji popularnego programu za pośrednictwem mediów społecznościowych zdecydowała się podzielić szczerym wyznaniem z życia – Jestem dzieckiem ofiary gwałtu.

Uczestniczka 4 edycji programu Top Model podzieliła się ze swoimi fanami bardzo szczerym i osobistym wyznaniem. Okazuje się, że jest dzieckiem ofiary gwałtu. Dodała także kilka słów na temat obecnej sytuacji w kraju.

Gwiazda TVN powiedziała prawdę

Uczestniczka programu rozrywkowego stacji telewizyjnej TVN pt. Top Model wyznała za pośrednictwem mediów społecznościowych prawdę ze swojego życia prywatnego. Okazuje się, że jest dzieckiem ofiary gwałtu. Słowa przekazała za pośrednictwem InstaStories. Mowa o Aleksandrze Żuraw, jednej z ulubienic fanów 4. edycji popularnego programu.

Przypomnijmy, że 22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję o zakazie aborcji embriopatologicznej. Wyrok sprawił, że mnóstwo kobiet w naszym kraju zjednoczyło się, by wspólnie sprzeciwić się wobec tej decyzji. Na ulicach miast odbywają się protesty, a udział w nich biorą także znane postaci polskiego show-biznesu.

Do Polek i Polaków, którzy otwarcie wyrażają swój sprzeciw wobec wyroku, którego dopuścił się Trybunał Konstytucyjny dołączyły takie osoby jak Maffashion, Magda Gessler, czy Katarzyna Tusk. Swoje zdanie na ten temat wyraziła także Aleksandra Żuraw.

Uczestniczka programu stacji telewizyjnej TVN posiada mnóstwo obserwujących na Instagramie, wobec czego zdecydowała się właśnie tam zamieścić swoje wyznanie. Jej profil śledzi już ponad 368 tys. osób. Nie byłoby to możliwe bez regularnej publikacji zdjęć, które spotykają się z ogromnym zainteresowaniem fanów.

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje Sean Connery. Legendarny aktor miał 90 lat
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Zatrważająca wiadomość TVP sprzed chwili. Nie żyje znany dziennikarz

Aleksandra Żuraw wyznanie

Aleksandra Żuraw skomentowała sytuację, jaka obecnie panuje w naszym kraju. Wypowiedź rozpoczęła stwierdzeniem, że nie jest zwolenniczką aborcji, jednak każda kobieta ma prawo decydować o samej sobie:

– Nie chce nikomu mówić, co jest słuszne. Szanuję każdą osobę, która ma totalnie inne zdanie ode mnie. Jestem za wyborem i nie każda kobieta musi być bohaterką. Może zdecydować, jak postąpi – twierdzi Aleksandra Żuraw.

Następnie wyznała, że opinia, którą się podzieliła z fanami ma związek z życiowym doświadczeniem – Pewnie się zastanawiacie, czemu mam inne zdanie na ten temat. To jest podyktowane doświadczeniami – powiedziała gwiazda TVN.

Ostatecznie wyznała, że jest dzieckiem ofiary gwałtu, po czym przeprosiła swoją mamę za szczere wyznanie i nazwała ją bohaterką – Jestem córką ofiary bardzo dramatycznego przestępstwa, czyli gwałtu i usiłowania morderstwa […] Mamo, przepraszam cię za to, co powiedziałam, ale uważam, że to też jest pokazanie twojego heroizmu i tego, jak wielką bohaterką jesteś dla mnie – Zakończyła Aleksandra Żuraw. Bez dwóch zdań Ola jest bardzo silną kobietą. Mało kto decyduje się publicznie na tak osobiste wyznania. To tylko świadczy o jej wielkiej odwadze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
fot. instagram.com/aleksandrazuraw

Aleksandra Żuraw przyznała na InstaStories, że jest dzieckiem ofiary gwałtu. Po chwili przeprosiła swoją mamę, że zdecydowała się powiedzieć o tym publicznie.

TVN
fot. instagram.com/aleksandrazuraw

Na koniec dodając, że mama jest dla niej bohaterką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Rząd nie ma prawa zmuszać kobiety do rodzenia”. Jane Fonda popiera polski Strajk Kobiet
  2. Tysiące Polaków może dostać pilną wiadomość. Kto ją zobaczy, musi iść na kwarantannę, nie może wychodzić z domu i nie ma mowy o podróżach
  3. Mało kto wiedział, wprowadzono jeszcze jeden zakaz. Widnieje w rozporządzeniu
  4. Zapadła kolejna decyzja w związku z Wszystkich Świętych. Premier potwierdza
  5. Będzie lockdown w kościołach? Premier zabrał głos, zwrócił się do starszych osób
  6. Kwiaciarze z całej Polski na skraju bankructwa, serce pęka. Rząd właśnie tak traktuje obywatelki i obywateli
  7. Większość je racuchy z jabłkami, tymczasem śliwki podkręcają ich smak do maksimum. Dodaj 1 łyżeczkę złocistej przyprawy i zachwyć się smakiem

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułSen w makijażu – jak wpływa na cerę?
Następny artykułSkóra atopowa – jak ją pielęgnować?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl