TVN: Adam Zdrójkowski może sobie pogratulować. Młody aktor został zaproszony do udziału w programie Ameryka Express! Kogo zdecydował się zabrać ze sobą w egzotyczną podróż? Wszyscy spodziewali się, że wybór padnie na Wiktorię Gąsiewską. Jednak najnowsze doniesienia nie są zbyt pomyślne dla dziewczyny… Szok?

Już niedługo na ekranach naszych telewizorów pojawi się kolejna edycja programu Ameryka Express. Wiemy, kto wystąpi w hicie TVN: Adam Zdrójkowski przyjął zaproszenie do udziału w wyprawie! Każdy z uczestników wybiera jedną osobę, która będzie towarzyszyć mu podczas podróży. Czy chodzi o Wiktorię Gąsiewską, dziewczynę młodego aktora? Bynajmniej! Fani mogą się nieźle zdziwić.

TVN: Adam Zdrójkowski nie zabierze w podróż Wiktorii Gąsiewskiej?

Jak informuje magazyn Party, Adam Zdrójkowski zgodził się przyjąć propozycję udziału w kolejnej edycji reality show Ameryka Express. Fani spodziewali się, że aktor poprosi Wiktorię Gąsiewską, swoją partnerkę, by wystąpiła w programie razem z nim. 

Okazało się, że Adam Zdrójkowski nie zabierze Wiktorii Gąsiewskiej w podróż. Zamiast gwiazdy u boku młodego mężczyzny pojawi się jego tata, Dariusz Zdrójkowski. Czy między parą doszło do kłótni z tego powodu? Wręcz przeciwnie! Wątpliwości rozwiała koleżanka Gąsiewskiej. Jak wyjawiła w rozmowie z Party:

– Wiktoria nie ma do Adama żalu. Brała także pod uwagę wyjazd, ale ostatnio jej grafik zawodowy pęka w szwach. Będzie więc trzymała kciuki za swojego chłopaka w Polsce.

Prawdopodobnie to pierwszy raz, kiedy zakochani rozstają się na tak długo. Myślicie, że rozłąka pogłębi ich uczucie?

Ameryka Express: kiedy nowy sezon?

Według ustaleń portalu eska.pl nowy sezon Ameryka Express będzie miał premierę jesienią 2019 roku. Stacja nie podała, czy tym razem gwiazdy również podejmą się rywalizacji w Ameryce Południowej. 

TVN: Adam Zdrójkowski i jego tata będą rywalizowali z siedmioma innymi parami. Prawdopodobnie zasady uczestniczenia w programie pozostaną takie same jak w poprzednich sezonach. Wszyscy fani czekają na decyzję, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w roli gospodyni. Gwiazda zrezygnowała z prowadzenia Ameryka Express na rzecz programu Big Brother

Będziecie kibicować Adamowi Zdrójkowskiemu? Nie możemy się doczekać ujawnienia pozostałych uczestników!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn adam zdrójkowski
fot. instagram.com @adam_zdrojkowski

TVN: Adam Zdrójkowski weźmie udział w programie Ameryka Express

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułUczestnik Tańca z Gwiazdami był sparaliżowany po wypadku. Jak się teraz czuje?
Następny artykułAnna Jantar bardzo się tego bała. Jej tajemnica wyszła na jaw po wielu latach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.