TVN po raz kolejny stał się polem konfliktu gwiazd. O kogo chodzi tym razem? Wiele osób nie brało na poważnie sporu, który rozpoczął się między Violą Kołakowską a Katarzyną Wołejnio na planie reality show Agent Gwiazdy. Niestety, wygląda na to, że jest coraz gorzej. Czy Wołejnio chce pozwać Kołakowską do sądu?

Cała Polska żyje sporem między Violą Kołakowską a Katarzyną Wołejnio. Obie panie spotkały się na planie Agent Gwiazdy TVN i szybko rozpoczął się między nimi ostry konflikt. Niestety, miało się okazać, że sprzeczają się nie tylko podczas udziału w show, lecz także po powrocie do domu. Doszło do poważnych oskarżeń i gróźb! Czy sprawa znajdzie swój finał przed wymiarem sprawiedliwości?

TVN: czy Katarzyna Wołejnio pozwie Violę Kołakowską?

Najnowszy sezon show Agent Gwiazdy aż kipi od emocji. Szczególną uwagę widzów przykuwa konflikt, jaki wybuchł między dwiema uczestniczkami. Chodzi o Katarzynę Wołejnio i Violę Kołakowską.

Jak poinformował portal pomponik.pl, aktorka uznała, że miarka się przebrała i nie zamierza dłużej starać się o złagodzenie konfliktu. Katarzyna Wołejnio pozwała Violę Kołakowską. Zapowiedziała, że w procesie będą uczestniczyć świadkowie, którzy potwierdzą jej wersję wydarzeń.

Katarzyna Wołejnio zarzuciła Kołakowskiej, że kłamała na temat ich znajomości. Modelka miała powiedzieć, że znają się od kilku dni, podczas gdy koleżanka z Agent Gwiazdy twierdzi, że spotkały się po raz pierwszy co najmniej dwadzieścia lat wcześniej. Twierdziła, że była partnerka Tomasza Karolaka wielokrotnie ją odwiedzała i wyrażała chęć, by zobaczyć się ponownie. 

Co się działo poza planem Agent Gwiazdy?

Katarzyna Wołejnio niedawno opublikowała na Instastory sms-y, które otrzymywała od Violetty Kołakowskiej. Gwiazda TVN miała wysyłać aktorce niepokojące wiadomości, w których m.in. groziła zniszczeniem jej kariery. 

Wołejnio nie zdradziła jednak wszystkich szczegółów konfliktu z koleżanką z planu, ponieważ wymagałoby to poruszenia pewnych prywatnych kwestii. Opublikowała jednak obszerne oświadczenie. Wyjaśniła, że chociaż unika jak ognia publicznego prania brudów i wdawania się w kłótnie, chciała ujawnić prawdę o Kołakowskiej. 

Myślicie, że TVN zareaguje na to, co dzieje się w programie Agent Gwiazdy? A może władze stacji wolą, żeby obie gwiazdy rozwiązały sprawę we własnym zakresie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn agent gwiazdy
fot. screen z youtube.com tvnpl

Nowa odsłona konfliktu w programie TVN Agent Gwiazdy

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLegendarna aktorka zostawiła dla Daniela Olbrychskiego męża. Pożałowała swojej decyzji
Następny artykułRobert Janowski nie był pierwszym prowadzącym „Jaka to melodia”. Był nim gwiazdor „Klanu”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.