TVN: Anna Puślecka walczy z nowotworem. Gwiazda opowiedziała historię swojej choroby w studiu Dzień Dobry TVN i wywołała wielkie wzruszenie. Pokazała zdjęcie po chemioterapii i zapowiedziała, że nie zamierza rezygnować ze szpilek. Jak dziś się czuje?

Gdy media obiegła informacja na temat straszliwej choroby postaci znanej w polskim show-biznesie, wiele osób nie mogło w to uwierzyć. Nawet po  sesjach chemioterapii irak nie chciał dać za wygraną. Na szczęście jest coraz lepiej. TVN: Anna Puślecka opowiedziała o swojej nierównej walce z rakiem. Jej nastawienie jest godne podziwu. 

TVN: Anna Puślecka walczy z nowotworem

Anna Puślecka, dyrektor kreatywna KTW Fashion Week kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się ze swoimi wielbicielami przykrą wiadomością. Okazało się, że ekspertka modowa zmaga się z rakiem piersi. 

– Chodzę na pokazy mody, spotykam się z ludźmi i nie udałoby mi się ukryć choroby. Poza tym nie chciałam, żeby spekulowano na temat mojego stanu zdrowia i szeptano za moim plecami – wyznała Anna Puślecka w studiu Dzień Dobry TVN. 

Puślecka poinformowała o swojej chorobie za pośrednictwem mediów społecznościowych — chciała uniknąć niepotrzebnych komentarzy na ten temat. 

Nierówna walka

Anna Puślecka w rozmowie z Anną Kaczyńską i Andrzejem Sołtysikiem przyznała, że zmaga się z rakiem. Chociaż kobieta nie zapominała o regularnych badaniach i dbała o swoje zdrowie, pewnego dnia wyczuła guza wielkości śliwki w okolicy pachy. Przez kilka tygodni poddawano ją różnorakim badaniom. Diagnoza nie pozostawiła najmniejszych wątpliwość: rozlany rak piersi.

To, że mam raka, nie oznacza, że zrezygnuję ze szpilek i kobiecości — wyznała w programie

Puślecka zaapelowała do wszystkich kobiet, by nie zapominały o regularnych badaniach. Poinformowała również o swoich planach związanych z karierą zawodową i zapowiedziała, że nie zamierza wycofywać się z życia publicznego i zwalniać tempa. 

Pozostaje nam życzyć dużo zdrowia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn: anna puślecka
instagram.com @annapuslecka

Mimo ciężkiej choroby Anna Pluślecka poinformowała, że nie wycofuje się z życia publicznego.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPolak uratował sześć psów przed śmiercią. Prokuratura ma go za przestępcę
Następny artykułZosia Zborowska się zaręczyła! Aktorka opublikowała urocze zdjęcie na Instagramie
Redaktorka prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mól książkowy i poszukiwacz przygód. Wielbicielka kina, reportaży i architektury. Marzy o tym, by zamieszkać na Islandii.