TVN: znamy nowych uczestników Ameryka Express! W programie pojawi się Dominika Tajner i zabierze ze sobą przystojnego mężczyznę. Co na to Michał Wiśniewski?

Stacja właśnie ogłosiła nowych uczestników kolejnej edycji Ameryka Express. Wśród nich znalazła się Dominika Tajner z pewnym znanym nam już dobrze przystojniakiem. Kogo zobaczymy u boku pięknej gwiazdy TVN?

TVN: Dominika Tajner w Ameryka Express

Stacja powoli ujawnia coraz to nowe nazwiska, które uświetnią kolejną edycję hitowego programu. Na początku kwietnia dowiedzieliśmy się, że w Ameryka Express pojawi się Adam Zdrójkowski znany z serialu Rodzinka.pl. Teraz według ustaleń Party do grona uczestników dołącza Dominika Tajner!

Ostatnie tygodnie z pewnością nie były dla niej łatwe – niedawno Michał Wiśniewski ogłosił rozwód z żoną, do tego jej syn z dnia na dzień trafił do szpitala w ciężkim stanie. Cieszymy się więc, że zobaczymy Dominikę w kolejnym programie TVN i będziemy mogli okazać jej wsparcie, kibicując jej w zmaganiach!

Z kim wystąpi Dominika Tajner?

Gwiazda nie będzie oczywiście rywalizowała z pozostałymi uczestnikami show TVN w pojedynkę – zabiera ze sobą niezłego przystojniaka! Kto to taki? Podobno w parze z Dominiką wystąpi nie kto inny jak Daniel Qczaj! Charyzmatyczny trener poznał Dominikę na planie ostatniego sezonu Tańca z Gwiazdami i od razu bardzo się polubili.

– Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę. Dlatego zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się w Tańcu z gwiazdami – zdradza znajomy gwiazdy w Party.

Jeśli Dominika rzeczywiście zdecydowała się na zaproszenie Qczaja, będzie miała w swojej drużynie prawdziwego przystojniaka, do tego bardzo sprawnego fizycznie! Ciekawe, co na to Michał Wiśniewski – przypomnijmy, że zaledwie parę tygodni temu ogłosił, że zamierza rozwieść się z czwartą żoną, ku zdziwieniu jej samej.

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, jak gwiazdy zmagają się w Ameryka Express na TVN! Ciekawi jesteśmy, kogo jeszcze zobaczymy w programie – na kogo stawiacie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
instagram.com/dominika_tajner

TVN: Dominika Tajner pojawi się w nowej edycji Ameryka Express!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykuł26-letnia aktorka poślubi o 42 lata starszego gwiazdora? Wiadomość zelektryzowała fanów
Następny artykułRodzice Martyny Wojciechowskiej nazywają Kossakowskiego zięciem. Są już po ślubie?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.