TVN ma przed sobą trudne zadanie. Od czasu rezygnacji Magdy Mołek i Marcina Mellera z funkcji prowadzących Dzień Dobry TVN nie ustają dyskusje, kto powinien zająć miejsce uwielbianego duetu. Czy władze stacji już zdecydowały, kogo zobaczymy na kanapie śniadaniówki? Podobno dyrektor programowy TVN ma już swoich faworytów, a internauci? Na liście są trzy piękne dziennikarki!

Fani nadal nie potrafią uwierzyć, że Magda Mołek i Marcin Meller naprawdę odeszli z Dzień Dobry TVN. Ta wiadomość spadła na Polaków jak grom z jasnego nieba i wywołała falę spekulacji. Widzowie dyskutują nad powodami, które mogły skłonić duet do podjęcia tak zadziwiającej decyzji. Czy władze stacji mają już pomysł, kto zastąpi Mołek i Mellera w rolach gospodarzy DDTVN? To nie będzie proste — potrzeba kogoś obdarzonego charyzmą, kto z łatwością zaskarbi sympatię widzów, a także posiada solidny warsztat dziennikarski. Sprawdzamy, kim są faworytki internautów i dyrekcji! 

Kto będzie prowadzić Dzień Dobry TVN?

Jak czytamy na pudelek.pl, władze TVN nie ustają w poszukiwaniach osób, które mogłyby zająć miejsca Magdy Mołek i Marcina Mellera. Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, podobno rozważa kilka nazwisk. Kto znalazł się w gronie jego faworytów?

Niestety, informator portalu nie zdołał dotrzeć do listy Edwarda Miszczaka. Podobno obecna sytuacja wiążę się dla kierownictwa z niemałym stresem. Na razie dyrektor programowy postanowił zachować pomysły dla siebie, a stacja zaczęła wdrażać plan awaryjny — prowadzących będą częściowo zastępować reporterzy

— Jest dość nerwowo na najwyższym piętrze na Wiertniczej. […] Dyrektor wie, ale nie chce mówić. Ma już w głowie swoich faworytów, ale póki co, nikt ich nie zna, oprócz niego — czytamy na pudelek.pl

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy reporterzy DDTVN odnajdą się w rolach prowadzących? Stawka jest wysoka — prawdopodobnie ci reporterzy, którzy najlepiej poradzą sobie z nowym wyzwanie, otrzymają propozycje zostania gospodarzami. Pudelek.pl ustalił, że władze stacji wiążą największe nadzieje z Gabi Drzewiecką, Barbarą Pasek oraz Anną Wendzikowską

Dlaczego Magda Mołek i Marcin Meller zrezygnowali?

Na razie nie wiadomo, dlaczego Magda Mołek i Marcin Meller postanowili zrezygnować z prowadzenia programu Dzień Dobry TVN. Duet poinformował o podjęciu decyzji za pośrednictwem social mediów, jednak oboje milczeli o motywach, jakie nimi kierowały. 

Na szczęście dla fanów Mellera i Mołek, dziennikarze nie zrezygnowali z prowadzenia pozostałych tytułów, jak m.in. Drugie śniadanie mistrzów czy W roli głównej. Byli gospodarze DDTVN nie podali, czy pragną jedynie zrobić sobie przerwę, czy decyzja o odejściu z programu śniadaniowego jest już ostateczna. Wygląda na to, że na ostateczne oświadczenie stacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. 

Jak myślicie, kto zastąpi Magdę Mołek i Marcina Mellera w rolach prowadzących Dzień Dobry TVN

ZOBACZ ZDJĘCIA GWIAZD DZIEŃ DOBRY TVN:

tvn
fot. instagram.com @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska zostanie nową prowadzącą Dzień Dobry TVN?

tvn
fot. instagram.com @g_rulez

A może Magdę Mołek ostatecznie zastąpi Gabi Drzewiecka?

tvn
fot. instagram.com @marcin_meller_arbuz

Fani Dzień Dobry TVN są niepocieszeni — Magda Mołek i Marcin Meller odeszli z programu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie synka. Christopher jest coraz większy
  2. Jak wyglądać jak milion dolarów? Dodatki, które powinnaś mieć w szafie
  3. Kuba Błaszczykowski opowie w TVP o tragicznej śmierci mamy. Do dziś nie pogodził się ze stratą
  4. Marek Włodarczyk z partnerką. Jest od niego 36 lat młodsza, zdążyli się już zaręczyć
  5. Nagashibay Zhusupov był likwidatorem w Czarnobylu. Po obejrzeniu serialu HBO popełnił samobjóstwo

źródło: pudelek.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.