Ta informacja zadziwiła tysiące widzów jednego z najbardziej popularnych programów stacji TVN. Niespodziewanie, jego młoda gwiazda wyznała bowiem, że… jest lesbijką.

Zarówno pierwszy, jak i drugi sezon „Projektu Lady” przyciągał przed ekrany wielu fanów, którzy chętnie śledzili przemiany zbuntowanych, często wulgarnych dziewczyn w pewne swej wartości kobiety. W program uderzyła jednak także fala krytyki, według której miał przeprowadzać metamorfozy młodych bohaterek w bardzo tendencyjny, stereotypowy sposób.

Nie zmieniło to jednak faktu, że widzowie bardzo polubili uczestniczki show, które co tydzień obserwowali w telewizji TVN. Zaczęli więc dociekać, czym zajmują się na co dzień, z kim się przyjaźnią oraz z kim są związane.

Gwiazda TVN ujawnia

Co ciekawe, jedna z dziewczyn – Angelika Karwowska, która doszła do finału pierwszego sezonu show, zdecydowała się więc ujawnić mediom, że nie jest zainteresowana heteroseksualnym związkiem. Jej wyznanie zaszokowało fanów.

– Odkryłam to w podstawówce, kiedy zaczęły mi się podobać nauczycielki. W pełni świadomie wiedziałam o tym w liceum. Miałam już dziewczynę. Od czasów licealnych wiedziałam, że mężczyźni mnie nie pociągają w żaden sposób – wyznała Karwowska w rozmowie z prowadzącymi program „Dzień Dobry TVN”.

Co ciekawe, celebrytka postanowiła też bardzo szybko podzielić się prawdą na Instagramie. Choć jest pewna swojej orientacji już od dawna, dopiero teraz ujawniła prawdę o sobie.

Skrajne reakcje opinii publicznej

Szczerość Karwowskiej znacząco ucieszyła ogromną część widzów. Deklarują, że zdecydowanie wspierają ulubienicę w jej życiowych decyzjach, jeżeli dają jej prawdziwe szczęście.

Na celebrytkę spłynęła także niewielka fala krytyki, z którą radzi sobie jednak doskonale. Nie zamierza się wstydzić tego, kim jest, ani tego ukrywać.

ZOBACZ TEKST:

  1. Jest źle. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą
  2. Najsłynniejsza polska artystka okazała się biseksualna. Zmarła podczas snu
  3. Szapołowska w rozpaczy. Opuścili ją wszyscy przyjaciele

 

Poprzedni artykułJest ŹLE. „Boczek” z Kiepskich walczy z ciężką chorobą
Następny artykułDziecko było za głośno, wyprosili ją ze sklepu. W sieci burza