TVN: jedna z największych gwiazd stacji rzuciła pracę i postanowiła zostać lekarzem! Uczestniczka popularnego reality show zupełnie zmieniła branżę. Co robi dziś?

Jedna z największych gwiazd stacji TVN postanowiła zupełnie zmienić swoje życie. Mimo że mogła liczyć na wielką karierę w mediach, porzuciła ją na rzecz nauki i postanowiła zostać lekarzem! Obecnie studiuje medycynę na warszawskim uniwersytecie. Dlaczego odsunęła się od mediów?

Gwiazda TVN rzuciła karierę w mediach

Która gwiazda zdecydowała się porzucić błyski fleszy na rzecz edukacji? Mowa o Oldze Kaczyńskiej – zwyciężczyni drugiej edycji Top Model! Ulubienica Joanny Krupy i piękna, inteligentna dziewczyna postanowiła zamienić telewizję i modeling na medycynę! Początkowo Kaczyńska rzeczywiście zajmowała się pracą modelki. Przez kilka lat brała udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych i chodziła po światowych wybiegach. Podejmowała współpracę z wieloma agencjami na całym świecie i naprawdę dobrze wykorzystała swoje zwycięstwo! Co gwiazda TVN robi teraz?

Olga Kaczyńska: co dziś robi?

Piękna faworytka programu postanowiła odsunąć na bok karierę modelki, by zająć się… medycyną! Od 2015 roku jest studentką na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie zgłębia tajniki zawodu lekarza. Co jeszcze o niej wiemy? Wiele lat temu, kiedy była jeszcze zainteresowana obecnością w mediach, głośny był romans Olgi z uczestnikiem innej edycji programu, Mateuszem Jarzębiakiem, znanym jako Góral. Miłość, mimo że płomienna i medialna, nie przetrwała długo.

Latem zeszłego roku gwiazda pojawiła się jednak na imprezie TVN promującej najnowszy sezon Top Model z pewnym przystojniakiem. Para trzymała się za ręce, pozując przy ściance i wyglądali na bardzo zakochanych! Olga Kaczyńska nie ukrywa swojego patnera – wrzucała z nim zdjęcia na instagram już kilkakrotnie. Tam też możemy podziwiać jej codzienne życie, które dalekie jest od przepychu.

Modelce najwyraźniej nie zależy na karierze zbudowanej wyłącznie na Top Model i choć czasem możemy ją zobaczyć na wybiegach czy sesjach, dziś poświęca się głównie nauce. Wiele jej koleżanek z branży mogłoby wziąć z niej przykład! Kaczyńska wrzuca na instagram zwyczajne zdjęcia, na wielu z nich nie nosi makijażu i wygląda na ułożoną, skromną dziewczynę. Widać, że nagła kariera nie przewróciła jej w głowie – życzymy powodzenia na studiach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
instagram.com/olgakaczynska

Gwiazda TVN wygrała Top Model w 2011 roku.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBeata Kozidrak w żałobie. Zmarła jej najbliższa osoba, dodała wstrząsający wpis
Następny artykułWnuk Zbigniewa Wodeckiego odziedziczył po dziadku talent! Leo będzie gwiazdą?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.