TVN: jedna z gwiazd wyjawiła, ile zarabiają popularni influencerzy. Pogłoski o bajecznych zarobkach, jakimi rzekomo cieszą się właściciele najpopularniejszych kont na Instagramie, krążyły już od dawna. Czy rzeczywiście można się nieźle utrzymać wyłącznie z publikowania zdjęć w social mediach? Totalne zaskoczenie! 

Coraz rzadziej spoglądamy na osoby, które przedstawiają się jako influencerzy, z góry. Przestało nas dziwić, że największe sławy rodzimego show-biznesu uważają swoje Instagramy za narzędzie do zbierania pieniędzy na kampaniach reklamowych. Czy markom rzeczywiście opłaca się tak inwestować? Popularna gwiazda TVN zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów odnośnie do kulis swoich social mediów. Zdziwicie się, ile można na tym zarobić

TVN: ile zarabiają influencerzy?

Osi Ugonoh jest znaną modelką i influencerką. Młoda kobieta zdobyła ogólnopolską sławę, gdy zdecydowała się na udział w czwartej edycji reality show TVN Top Model. Zostań Modelką. W jednym z wywiadów postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z zarabianiem na social mediach. Co zdradziła?

Modelka nie chciała ujawnić konkretnych kwot, jednak wyraźnie dała do zrozumienia, że niekiedy stawki wynoszą od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych za kampanię reklamową. Skąd taki wniosek? Jak twierdzi Ugonoh, za wynagrodzenie można sobie pozwolić nawet na zakup samochodu. 

Gwiazda TVN przyznała, że najważniejszym aspektem posiadania konta na Instagramie jest ilość osób, które je obserwują. Potencjalni reklamodawcy oraz pracodawcy przywiązują wielką wagę do tego, czy dana osoba cieszy się sympatią wśród internautów. Im więcej osób śledzi nasz profil, tym więcej możemy wynegocjować

— Żyjemy teraz w czasach, gdzie social media odgrywają bardzo ważną rolę, więc po programach telewizyjnych zawsze są followersi, co później przekłada się na klientów i pracę — wytłumaczyła Osi Ugonoh w wywiadzie dla jastrzabpost.pl

Czy polskie gwiazdy dużo zarabiają?

Gwiazda TVN przyznała, że chociaż mogłaby utrzymać się z Instagrama, tak naprawdę stawki oferowane polskim influencerom w ogóle nie umywają się do tych, na jakie mogą liczyć zachodnie gwiazdy. 

Osi Ugonoh zdradziła na dodatek, że chociaż social media odgrywają coraz bardziej kluczową rolę w pracy w show-biznesie, polskie gwiazdy wciąż nie do końca zdają sobie sprawę z wagi posiadania kont w social mediach. Dopiero z czasem powoli zaczęły baczniej zwracać uwagę, jak prezentują się na Instagramie czy Facebooku. 

Spodziewaliście się, ile potrafią zarobić gwiazdy TVN na Instagramie? Te kwoty rzeczywiście zwalają z nóg!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
fot. instagram.com @osiugonoh

Osi Ugonoh wyjawiła, ile gwiazdy TVN zarabiają na Instagramie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan znów skróciła włosy! Fani nie są zachwyceni
Następny artykuł22-letnia kobieta chciała powiększyć usta. Wypełniacz wstrzyknęła jej fryzjerka. Teraz grozi jej amputacja warg
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.