TVN: gwiazda stacji się zaręczyła! Blond piękność uwielbiana przez widzów podzieliła się zdjęciem spektakularnego diamentu. Pokazała także przystojnego narzeczonego! Kim jest wybranek gwiazdy?

Gwiazda TVN podzieliła się w mediach społecznościowych radosną nowiną. Piękna blondynka do tej pory trzymała swoje życie prywatne raczej z dala od mediów, teraz jednak postanowiła pokazać fanom swoje szczęście. O kim mowa i kim jest wybranek gwiazdy?

Gwiazda TVN się zaręczyła

Piękna gwiazda Top Model postanowiła podzielić się swoim szczęściem w social mediach! O kim mowa? Gwiazdą TVN, która wkrótce wyjdzie za mąż okazała się Olga Kaczyńska, zwyciężczyni drugiej edycji Top Model. Piękna blondynka pokazała romantyczne zdjęcia z Kuby, gdzie oświadczył jej się narzeczony. W komentarzach od razu pojawiła się masa gratulacji!

Kim jest wybranek Olgi? To Łukasz Smoliński, z którym modelka pojawiła się gościnnie w siódmej edycji Top Model. Mężczyzna nie jest osobą publiczną, jednak po jego profilu na Instagramie możemy wywnioskować, że podobnie jak Olga, jest w jakiś sposób związany z medycyną.

tvn
instagram.com/olgakaczynska

Kim jest Olga Kaczyńska?

Olga Kaczyńska dała się poznać widzom w 2011 roku, gdy wygrała drugą edycję Top Model. 19-letnia wówczas blondynka o dużym uroku osobistym od tamtej pory bardzo się zmieniła. Przez jakiś czas rzeczywiście podążała ścieżką modelingu – brała udział w kampaniach reklamowych, sesjach zdjęciowych i chodziła po światowych wybiegach. Po kilku latach postanowiła jednak poświęcić swoje życie edukacji i od 2015 roku jest studentką  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Wielokrotnie pokazywała już swojego partnera na Instagramie, w zeszłym roku na imprezie promującej ósmą edycję Top Model pojawili się nawet razem i ochoczo pozowali do zdjęć na ściance. Mimo że Olga Kaczyńska czasem pojawia się jeszcze na wybiegach i w sesjach zdjęciowych, widać, że program nie przewrócił jej w głowie. Na Instagramie pokazuje swoje codzienne życie, które wygląda bardzo zwyczajnie. Często publikuje swoje fotki z przyjaciółmi i bez makijażu, głównie skupia się na nauce. Gratulujemy zaręczyn i życzymy mnóstwa sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
instagram.com/olgakaczynska/

Olga Kaczyńska się zaręczyła!

tvn
instagram.com/olgakaczynska/

Wybranek modelki prawdopodobnie również jest studentem medycyny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Księżna Diana zginęła w wypadku przez taksówkarza? Po latach wychodzą nowe fakty w sprawie
  3. Dziewczyna została skatowana przed szkołą. Uczniowie wszystko nagrali, kibicując napastniczce
  4. Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda jak milion dolarów!
  5. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
  6. Nie żyje Jan Kobuszewski

źródło: plotek.pl, jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułAktor serialu ”M jak miłość” przyłapany z tajemniczą kobietą. Wygląda na sporo młodszą
Następny artykułDziecko przyłapało mamę z kochankiem. Milczy przed ojcem w zamian za pewną przysługę
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.