TVN: Kuba Wojewódzki i program sygnowany jego nazwiskiem od lat budzi olbrzymie zainteresowanie widzów. Niedawno w mediach pojawiła się niepokojąca informacja, która wywołała spore kontrowersje. Podobno telewizyjne show ma zniknąć z anteny. Czy ”król” telewizji TVN rozstanie się ze szklanym ekranem?

Kuba Wojewódzki uznawany jest za jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Jest świetnym obserwatorem rzeczywistości, co wielokrotnie miał okazję udowodnić. Ma wybuchowy temperament, cięty język i doskonale wie, co zrobić, by podgrzać atmosferę. Od lat gości postacie ze świata show-biznesu w swoim autorskim programie. Podobno gwiazdor zamierza pożegnać się z telewizją.

TVN: Kuba Wojewódzki znika z telewizji?

Przez wiele lat program Kuba Wojewódzki emitowany był e Telewizji Polsat, gdzie cieszył się olbrzymią popularnością.  W 2006 roku dziennikarz postanowił przejść do telewizji TVN, gdzie do dziś prowadzi swój talk-show. Okazuje się jednak, że oglądalność programu znacząco spadła i w porównaniu do poprzednich edycji wypada dość blado, co możemy wyczytać z raportu opracowanego przez Wirtualne Media:

Premierowe odcinki 26. serii Kuby Wojewódzkiego na antenie TVN oglądać można we wtorki o godz. 22.30, począwszy od 26 lutego br. Trzy pierwsze z nich obejrzało średnio 911 tys. osób, co zapewniło stacji 11,08 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 16 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 13,42 proc. w grupie 16-59 – wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualne Media

Kuba Wojewódzki nie ogranicza się wyłącznie do działalności telewizyjnej. Od wiele lat związany jest również z radiem, pojawiał się także w Teatrze 6. piętro i sprawdzał się jako publicysta. Niedawno ogłosił również, że otwiera restaurację. Nie może narzekać na brak zajęć, chociaż z pracy w telewizji jak na razie nie zamierza rezygnować.

Prorocze słowa Kuby Wojewódzkiego?

Na kartach Nieautoryzowanej biografii Kuba Wojewódzki zdradził dokładnie, kiedy zamierza rozstać się z telewizją: 

– Założyłem sobie kiedyś, że poprowadzę swój program do 60-tki. W tym porcie prawdopodobnie zakończę swoją przygodę medialną – możemy przeczytać w autobiografii dziennikarza. 

Wielbiciele Kuby Wojewódzkiego mogą spać spokojnie. Wygląda na to, że samozwańczy król TVN-u nie zamierza w najbliższym czasie rezygnować z kariery medialnej. Z pewnością jeszcze wiele razy nas zaskoczy! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn: kuba wojewódzki
instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki zamieścił zdjęcie i zasugerował, że właśnie w takich okolicznościach zamierza spędzić emeryturę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEurowizja 2019. Tulia zyskała u bukmacherów po pierwsze próbie! „To czarny koń”
Następny artykułJak Dagmara Kaźmierska wyglądała kiedyś? Królowa życia przeszła spektakularną metamorfozę