TVN: Maja Ostaszewska przyznała, że straciła kontrakty przez walkę o sprawy społeczne. Wspiera wiele mniejszości, walczy o prawa zwierząt, angażuje się w kwestie polityczne-wielu osobom bardzo się to nie podoba. W wywiadzie powiedziała, że reklamodawcy wprost przyznają, dlaczego nie chcą z nią współpracować. Czuję się zażenowana — podsumowała.

Maja Ostaszewska w rozmowie z Plejadą opowiedziała o konsekwencjach, jakie dotykają ją ze względu na upartość. Swoje zaangażowanie odczuwa także finansowo. Gwiazda TVN niejednokrotnie spotkała się z hejtem i groźbami. Jak sobie z tym radzi?

TVN: Maja Ostaszewska straciła kontrakty

W rozmowie z Michałem Misiorkiem aktorka zdradziła, że nie przywiązuje wagi to tego, ile traci ze względu na zabieranie głosu w ważnych dla niej sprawach.

-Po prostu żyję, tak jak czuję, że powinnam żyć. Wydaje mi się, że postępuję przyzwoicie i uczciwie. Staram się robić swoje i tyle — powiedziała Maja Ostaszewska.

Przyznała też, że osoby, które informowały ją o zakończeniu współpracy, prywatnie podzielały jej poglądy. Aktorka była zażenowana. Szczególnie zabolało ją stawianie pieniędzy ponad wartościami. Sama wychowywała się w bardzo otwartym i tolerancyjnym domu, dlatego tak trudno zaakceptować jej jakąkolwiek dyskryminację.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Maja Ostaszewska: hejt

Ze względu na zaangażowanie w kilka ważnych spraw, gwiazda naraziła się wielu osobom o przeciwnych poglądach. Walka o godne traktowanie zwierząt czy wspieranie Parady Równości sprawiły, że Maja Ostaszewska musiała zmierzyć się z falą nienawiści. W rozmowie z Plejadą przyznała, że od jakiegoś czasu nie czyta już wiadomości, które dostaje na Facebooku. Potwierdziła jednak, że otrzymuje mnóstwo obelg i gróźb. Zwróciła także uwagę, że styl, w jakim odbywają się debaty publiczne, pozostawia wiele do życzenia, a politycy przyzwalają na zachowanie wykraczające poza granice dobrego smaku.

– Najobrzydliwsze jest celowe przeinaczanie moich wypowiedzi. Spotka mnie to często i to również ze strony osób publicznych. Można się ze sobą nie zgadzać, można ze sobą dyskutować, ale oszukiwanie ludzi i wmawianie im, że powiedziałam coś, co nigdy nie padło z moich ust, jest już ciosem poniżej pasa — przyznała Maja Ostaszewska

Zaznaczyła jednak, że z drugiej strony otrzymuje mnóstwo ciepłych słów i zdaje sobie sprawę, że wiele osób ceni ją za jej społeczną działalność. Fani osobiście jej dziękują, co sprawia, że wierzy w to, co robi.

ZOBACZ ZDJĘCIA MAI OSTASZEWSKIEJ:

TVN
instagram.com/ostaszewskamaja_official

Maja Ostaszewska angażuje się w wiele ważnych spraw.

TVN
instagram.com/ostaszewskamaja_official

Aktorka spotkała się z nienawiścią w sieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej pokazała zdjęcie z wakacji. 18-latka pozuje na plaży w bikini
  2. Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka na świecie? Thylane Blondeau ma już 17 lat
  3. Siostra Moniki Pietrasińskiej zmarła na raka w 2014 roku. Modelka opowiedziała o cierpieniu, którego doświadczyła
  4. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie
  5. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć

Źródło: plejada.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.