TVN: Masterchef stracił uwielbianą jurorkę? Fani nie wyobrażają sobie bez niej popularnego programu. Podobno kobieta ma inne, ważniejsze zobowiązania. Czy to oznacza, że nie zobaczymy jej już na planie kulinarnego talent-show?

TVN: Masterchef. Niedawno rozpoczęły się nagrania do kolejnej części kulinarnego show, jednak nie wszyscy jurorzy znani z poprzednich lat, pojawią się na planie. Zabraknie jednej z jurorek. Gwiazda oceniała uczestników od samego początku trwania programu. Fani uwielbiają ją za rzetelne i szczere opinie. O kim mowa?

TVN: Masterchef traci jurorkę?

Jurorka programów Masterchef i Masterchef Junior odchodzi z pracy? Fani szukają odpowiedzi, a media informują o końcu współpracy pomiędzy Anią Starmach a produkcją kulinarnego show. Dlaczego podjęła taką decyzję? Pół roku temu gwiazda została mamą małej Jagienki i to właśnie z powodu opieki nad córeczką zrezygnowała z części zawodowych zobowiązań. Fani nie wyobrażają sobie, że mistrzyni gotowania mogłoby zabraknąć w kolejnym sezonie. Na Instagramie zasypują ją pozytywnymi komentarzami.

– Już się nie możemy doczekać edycji programu, a Pani jak zawsze rewelacyjnie wygląda.

– Uwielbiam Cię za Twoją naturalność! Znana babka, która nie gwiazdorzy! – możemy przeczytać w licznych komentarzach na Instagramie.

Wielbiciele doceniają Anię nie tylko za szczere opinie i kulinarny kunszt, ale też za to, że świetnie się prezentuje. Czy powinni się bać, że ich ulubiona jurorka nie pojawi się w kolejnej edycji? Znamy odpowiedź.

Czy Ania Starmach odeszła z Masterchefa?

Ania Starmach nie odeszła z Masterchefa! Fani mogą spać spokojnie. Gwiazda jedynie ogranicza pracę na planie programu. To wspaniała informacja dla fanów i uczestników programu. Informacją o nagraniach podzieliła się na swoim Instagramie.

– Poniedziałkowe pozdrowienia z planu Masterchef! Powiem wam jedno, ten sezon będzie WYJĄTKOWO SMACZNY! – możemy przeczytać na Instagramie Ani.

Gwiazda zrezygnowała jedynie z udziału w części programu, która wymagała wyjazdu do Meksyku.

– Postanowiła zrezygnować z wyjazdu. Nie wyobraża sobie rozstania z Jagną — miał zdradzić znajomy gwiazdy, czytamy na jastrzabpost.pl.

Informator dodaje, że Ania mogła bez obaw polecieć na nagrania, bo mąż i mama chętnie podjęliby się opieki w tym czasie. Gwiazda zdecydowała jednak, że jest za wcześnie na taką rozłąkę. Na planie nie zabraknie za to znanych i lubianych jurorów programu: Magdy Gessler i Michaela Moran. Zagadką pozostaje, kto będzie im towarzyszył podczas wyprawy do Meksyku.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANI STARMACH:

TVN: Masterchef
instagram.com/anna_starmach/

Dobre wieści! Ania Starmach wystąpi w kolejnej edycji Masterchefa.

TVN: Masterchef
instagram.com/anna_starmach/

Gwiazda zrezygnowała jedynie z wyjazdu do Meksyku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Jakuba Rzeźniczaka ma 2 lata. Sportowiec został jej ojcem, gdy był mężem Edyty Zając
  2. Patryk Vega zdradził, kto zagra Ojca Rydzyka w filmie „Polityka”. Pokazał kolejny fragment
  3. Mąż Ewy Farnej jest bajecznie bogaty? Na jaw wyszły jego biznesy
  4. Artur Boruc nie ma kontaktu ze swoim synem. Sara Boruc: „Widzieliśmy go z pięć razy od czasu narodzin”
  5. Operacje plastyczne Jane Fondy. 81-letnia gwiazda zdradziła sekret swojego wyglądu

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl