TVN odwołało wydarzenie, na które co roku od pięciu lat czeka cała Warszawa. Stacja zdecydowała, że nie odbędzie się koncert w Sylwestra. Co zaproponuje widzom i mieszkańcom w zamian?

Mieszkańcy Warszawy i widzowie TVN mają powód do zawodu i frustracji. Na sylwestrowy koncert co roku czekały miliony Polaków. Co stacja zaproponuje w zamian, aby osłodzić ludziom gorycz rozczarowania?

Sylwester TVN w Warszawie odwołany

Wojciech Śmiech, naczelnik wydziału prasowego w Urzędzie miasta Warszawy, wyjaśnił, że decyzja spowodowana jest rozwijającą się falą pandemii COVID-19. Mężczyzna dodał:

– W związku z trwającą epidemią COVID-19 Warszawa nie planuje w tym roku organizacji plenerowego koncertu sylwestrowego.

Plenerowy koncert sylwestrowy nie odbył się także rok temu z identycznych powodów. W 2020 TVN zaproponowało widzom trzy kultowe filmowe hity: „Nigdy w życiu”, „Pieniądze to nie wszystko” i „American Pie II”.

Pierwszy z nich to komedia romantyczna z 2004 roku na podstawie bestsellerowej książki Katarzyny Grocholi o tym samym tytule. W „Nigdy w życiu” zagrały takie gwiazdy, jak Danuta Stenka, Joanna Brodzik i Artur Żmijewski.

„Pieniądze to nie wszystko” to z kolei kultowa komedia Juliusza Machulskiego z 2001 roku. Także w nim występuje sama śmietanka polskiej sceny filmowej: Marek Kondrat, Cezary Kosiński i Stanisława Celińska.

Także wielbiciele kina zagranicznego znaleźli coś dla siebie. Druga część słynnego filmu „American Pie” z 2001 roku opowiada o perypetiach młodych ludzi, postanawiających zorganizować niezapomnianą imprezę.

Co zobaczymy w TVN na Sylwestra w tym roku? Jeszcze nie wiadomo, ale stacja na pewno wybierze coś wyjątkowego. A co Wy chcielibyście obejrzeć?

Źródło: Radio ZET

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł