TVN: Piotr Kraśko od lat współpracuje z tą jedną z największych stacji telewizyjnych. Dziennikarz swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i charyzmą udowadnia każdego dnia, że znajduje się we właściwym miejscu. Mężczyzna od kilka lat razem z Kingą Rusin prowadzi program Dzień Dobry TVN  Jego wypowiedź na łamach magazynu Viva! Wzbudziła sporo kontrowersji. Co takiego powiedział?

Podział ról w rodzinie wciąż wzbudza olbrzymie kontrowersje. Chociaż dla wielu osób fakt, że zarówno kobieta i mężczyzna w równym stopniu zajmują się zarówno pracą zawodową, jak i pracą w domu, jest normą i to wspaniale, że coraz więcej mężczyzn traktuje pracę w domu na równi z obowiązkami poza nim. W rozmowie z Vivą! wypowiedział się na ten temat Piotr Kraśko, dziennikarz TVN

TVN: Piotr Kraśko w szczerym wyznaniu

Wielu mężczyzn uważa, że opieka nad domem i dziećmi jest mniej wartościowa, niż praca poza domem. Takie podejście jest źródłem częstych konfliktów małżeńskich. Zajmowanie się domem to praca na więcej niż cały etat, która trwa 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Dlatego tak istotne jest, by doceniać zaangażowanie kobiet w wychowanie dzieci, bo poświęcają na to całą swoją energię i czas. Opieka nad rodziną jest równie wartościowa, co praca w międzynarodowej korporacji. 

Wartościowe słowa dziennikarza

Piotr Kraśko jako ojciec trójki dzieci dokonał zdaje sobie sprawę z tego, że opieka nad dziećmi to niezwykle ciężkie zadanie i nie można jej umniejszać lub nie doceniać. Opowiedział o tym w rozmowie z magazynem Viva!

– Mało rzeczy mnie doprowadza do szewskiej pasji tak, jak mężczyzna, który mówi: No moja żona nic nie robi. Siedzi w domu z dziećmi. To, cwaniaczku zostań w domu z trójką dzieci. W takiej sytuacji mężczyzna idzie do pracy, żeby odpocząć – wyznał Piotr Kraśko na łamach Vivy!

Dziennikarz zdaje sobie sprawę, że potrzeba mnóstwo motywacji, determinacji i siły, by wychować najmłodszych, dlatego tak bardzo docenia pracę swojej żony, Karoliny Ferenstein-Kraśki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn: piotr kraśko
instagram.com @p_krasko

TVN: Piotr Kraśko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że opieka nad dziećmi i domem nie jest mniej wartościowa niż praca w biurze.