TVN pokaże dziś największy hit ostatnich lat! Wieczorem zobaczymy komedię, która podbiła miliony serc. Co takiego przygotował TVN? Polacy czekają z niecierpliwością!

Już dzisiejszej nocy czeka nas fantastyczny seans – TVN przygotował idealną komedię na sobotni wieczór! Jeśli planujesz leniwy wypoczynek przed telewizorem, na pewno ucieszy cię wieść o tym kinowym hicie. Co tym razem zobaczymy na antenie TVN?

Co dziś w TVN?

Sobotni wieczór to idealna okazja, by zrelaksować się przy dobrej komedii. Jeśli nie wiesz, co dziś obejrzeć, z pomocą przychodzi TVN! Stacja emituje dziś prawdziwy kinowy hit – nada się i na samotny wieczór i na spotkanie z przyjaciółmi. Na naszych ekranach zagości Kac Vegas 3

Stacja wyemituje trzecią część przezabawnej sagi dziś wieczorem. Już o 20 możemy zasiąść przed telewizorami i cieszyć się prawdziwą komediową ucztą! O czym jest Kac Vegas 3? Jeśli jakimś cudem ominęły cię perypetie bohaterów serii, możesz z powodzeniem obejrzeć film bez znajomości dwóch poprzednich – i tak z pewnością się uśmiejesz!

Kac Vegas 3 w TVN

O czym opowiada 3 część serii o perypetiach grupy przyjaciół? Tym razem w filmie próżno szukać wieczoru kawalerskiego czy wesela. Nasi bohaterowie są już starsi i poważniejsi, co nie przeszkodzi im we wpakowaniu się w poważne tarapaty. Jeden z przyjaciół przeżywa załamanie nerwowe po śmierci swojego ojca. Jego zatroskani kumple planują mu pomóc, odstawiając go do ośrodka leczenia uzależnień.

Niestety, jak można się spodziewać, nie wszystko idzie po ich myśli i znajdują się w epicentrum prawdziwych kłopotów. Muszą zmierzyć się z brutalnym napadem zakończonym uprowadzeniem przyjaciela. Połączenie komedii z filmem akcji jest przeprowadzone wyjątkowo sprawnie, tak więc na pewno nie zawiodą się fani ani jednego, ani drugiego gatunku. TVN po raz kolejny zapewnia nam idealny seans na weekend!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
kadr z filmu Kac Vegas 3

TVN po raz kolejny serwuje nam idealny film na sobotni wieczór.