TVN szykuje dla nas olbrzymią dawkę emocji! Popularny program Projekt Lady już niedługo wróci na szklany ekran! Wielbiciele tego formatu z pewnością nie mogą powstrzymać radości! Poznajcie uczestniczki nowej edycji telewizyjnego show! Która z nich zwycięży w programie Projekt Lady 4?

Program Projekt Lady od lat cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów, a wszystko za sprawą  zbuntowanych uczestniczek, które marzą o tym, by zmienić się w prawdziwe damy. Pomogą im w tym prowadząca telewizyjne show – Małgorzata Rozenek-Majdan, a także dwie mentorki – Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska. Która z nich otrzyma szansę na zmianę dotychczasowego życia? 

TVN szykuje dla nas wielkie show!

Udział w programie jest olbrzymią szansą dla uczestniczek na zmianę nie tylko wizerunku, lecz także stylu życia. Niepokorne i zbuntowane dziewczyny, które nie stronią od używek, imprez i wulgaryzmów, mają szansę stać się prawdziwymi damami. Do tej pory wyemitowano trzy edycje programu, a każda z nich wzbudzała wielkie emocje wśród widzów. Producenci programu nie mają wątpliwości, że sukces formatu uda się powtórzyć. Jak zamierzają to osiągnąć?

Projekt Lady 4

W Pałacu w Rozalinie pochodzącym z XIX wieku pojawi się trzynaście zbuntowanych uczestniczek, które zdecydowały, że chcą przejść spektakularną metamorfozę – zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną. Producenci telewizyjnego show podkreślają, że wybór uczestniczek był bardzo trudny – na castingach pojawiło się mnóstwo barwnych postaci, które z pewnością zapadną w pamięci wielu widzom. Ta edycja jest wyjątkowa pod wieloma względami – po raz pierwszy zobaczymy Polki, które na co dzień mieszkają poza granicami kraju. Pojawią się kandydatki na damy z Wielkiej Brytanii, a także z Holandii. 

Pierwszy odcinek Projekt Lady 4 już 20 maja na antenie TVN! Będziecie oglądać? 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvn
facebook.com/projektladytvn

TVN: Projekt Lady 4 już niedługo ponownie na szklanym ekranie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJolanta Kwaśniewska dała wyraz swojemu oburzeniu. „To jest dyskryminacja!”
Następny artykułPopłakała się, gdy zobaczyła, że jej sparaliżowany pies znów chodzi. Nikt nie dawał mu szans