TVN: Pułapka doczeka się drugiego sezonu! Premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Na ekranie pojawi się nowa obsada pełna GWIAZD. Kto dołączy do grona serialowych bohaterów? Kiedy nastąpi oficjalna premiera?

Pułapka to serial kryminalny, który przed telewizory przyciągnął miliony. Świetna kreacja Agaty Kuleszy, Marianny Kowalewskiej oraz Leszka Lichoty sprawiła, że widzowie chcą więcej!

O czym jest serial Pułapka

W pierwszym sezonie, składającym się z sześciu odcinku, reżyser przybliżył widzom historię Olgi Sawickiej– pisarki, która wciąż nie może uporać się z demonami przeszłości.

Alkohol, śmierć bliskiej osoby i trudne dzieciństwo wciąż nie pozwalają jej spać spokojnie. Na jej drodze pojawia się Ewa, która od lat zamieszkuje dom dziecka. Wraz ze skrzyżowaniem ich dróg, sprawy zaczynają przybierać zaskakujący i często przykry w skutkach obrót.

Wydarzenia sprzed wciąż lat nie pozwalają o sobie zapomnieć…

TVN: Pułapka. Kto dołączy do obsady w drugim sezonie?

– Drugi sezon to przede wszystkim nowa intryga kryminalna, która obudzi uśpione demony przeszłości. Względnie poukładane życie Olgi runie jak domek z kart, kiedy na wokandę sądową trafi sprawa morderstwa ze szczególnym okrucieństwem (…) Popularna autorka zostanie uwikłana w kolejne śledztwo. I postanowi wziąć sprawy w swoje ręce (…) – czytamy na portalu party.pl 

Nowe odcinki to również pełna nowych twarzy obsada. Już niedługo na ekranach zobaczymy Annę Romantowską, Jana Frycza, Jerzego Radziwiłowicza, Macieja Musiała oraz Eryka Lubosa. 

TVN: Pułapka. Kiedy premiera drugiego sezonu?

Nad realizacją scenariusza drugiego sezonu ponownie będzie czuwać Michał Godzic oraz Karolina Frankowska. TVN: Pułapka ponownie zagości na naszych ekranach we wrześniu tego roku. Czy wy również nie możecie się doczekać? 

Zobacz zdjęcia:

TVN: Pułapka
player.pl

TVN: Pułapka to serial, który zyskał dwumilionową publiczność!