TVN: Kuba Wojewódzki otworzył swoją restaurację w Warszawie. Samozwańczy król stacji zdecydował zainwestować swoją fortunę w otworzenie własnego lokalu w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w stolicy. Ceny mogą zaskoczyć, jednak jak głoszą pierwsze recenzje gra jest warta świeczki. Co można zjeść w restauracji Wojewódzkiego i jakie są ceny? Sprawdź!

Kuba Wojewódzki postanowił pójść śladami swoich kolegów z branży i otworzyć własną restaurację. Gwiazdor TVN wraz ze swoim wieloletnim przyjacielem zdecydował się zainwestować swoje miliony w knajpę o nazwie Niewinni Czarodzieje 2.0. Lokal showmana jest już otwarty, a pierwsi recenzenci chwalą jego kuchnie, jednak nie są zachwyceni cenami. Co i za ile można dostać w knajpie Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki: restauracja Niewinni Czarodzieje 2.0

Gwiazdor TVN zdecydował się na kolejny biznes i otworzył z przyjacielem restaurację. Niewinni Czarodzieje 2.0, bo tak nazywa się knajpa Wojewódzkiego znajduje się na warszawskim Powiślu, a dokładniej w Elektrowni Powiśle. To piękne i bardzo modne miejsce na gastronomicznej mapie stolicy. Nazwa restauracji pochodzi o filmu Andrzeja Wajdy, o takim samym tytule. Pomysłem na otwarcie własnego lokalu Kuba Wojewódzki pochwalił się już kilka miesięcy temu za pośrednictwem swojego Instagrama. To właśnie w swoich mediach społecznościowych na bieżąco relacjonował postępy przy pracy nad restauracji. 11 lipca odbyło się otwarcie knajpy. Teraz wszyscy mogą sprawdzić, co Niewinni Czarodzieje 2.0 mają nam do zaoferowania. 

Niewinni Czarodzieje: menu

Restauracja Kuby Wojewódzkiego z pewnością nie należy do tanich miejsc, czego mogliśmy się zresztą spodziewać. Gwiazdor TVN oferuje nam dość niewielkie menu, jednak bar robi już imponujące wrażenie. Co i za ile zjemy w restauracji króla TVN?

Karta dań jest podzielona na trzy sekcje: mini, midi i maxi. Pierwsza z nich to małe przystawki, gdzie ceny wahają się od 12 do 22 złotych. Jakie przystawki zjemy w restauracji Kuby Wojewódzkiego? Niewinni Czarodzieje oferują m.in. fasolkę szparagową  (16 zł), sałatkę warzywną z sosem sojowym (12zł), czy smażonego borowika japońskiego z dymką (22 zł).

Dla tych, którzy nie muszą najeść się do syta przygotowana jest sekcja midi, w której znajdziemy małe dania obiadowe. Ceny wahają się od 23 do 49 zł. W menu midi znajdziemy chłodnik z awokado z zieloną papryką i sezamem (23 zł), smażone foie gras z pieczonymi kasztanami (49 zł), czy smażonego kurczaka z trawą cytrynową (32 zł). 

Dania z sekcji maxi to już większy wydatek. Ceny wahają się od 49 do 190 zł. Najdroższym daniem jest antrykot canadian angus prime za 190 zł, jednak znajdzie się również coś tańszego jak np. żeberka w sosie sojowym za 49 zł. 

Alkohole w restauracji Kuby Wojewódzkiego to spory wydatek. Jeżeli mielibyście ochotę napić się wina to cena za butelkę waha się do 99 do 320 złotych. Szot wódki to koszt 14 zł, a przeciętny drink około 30 zł. Wybierzecie się do Niewinnych Czarodziejów 2.0?

Zobacz zdjęcia z restauracji Kuby Wojewódzkiego:

tvn
instagram.com/niewinniczarodzieje

Kuba Wojewódzki wraz ze swoim wspólnikiem Józkiem Krawczykiem otworzyli restaurację w Warszawie. 

tvn
instagram.com/niewinniczarodzieje

Knajpa nazywa się Niewinni Czarodzieje 2.0 i mieści się na warszawskim Powiślu. 

tvn
instagram.com/niewinniczarodzieje

Król TVN osobiście doglądał wszelkich prac. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Julio Iglesias ma nieślubnego syna! Testy DNA potwierdziły ojcostwo
  2. Lucyna Grobicka była legendarną pogodynką TVP i ulubienicą widzów. Nazywano ją „Mgiełka”
  3. Agustin Egurrola od lat jest jurorem w „Mam Talent”. Niewiele osób wie, skąd się wzięło jego egzotyczne nazwisko
  4. Joanna Górska zaręczona! Dziennikarka Polsatu pokazała pierścionek i narzeczonego
  5. Katarzyna Cichopek w obiektywie syna. Kreacja aktorki „M jak miłość” wywołała falę komentarzy

źródło: gwiazdy.wp.pl