TVN wypowiedział umowę w trybie natychmiastowym jednej z największych gwiazd swojej stacji. Prezenterka od niemalże dekady prowadziła hitowe programy, które co roku cieszyły się, coraz to większą oglądalnością. Decyzja stacji była natychmiastowa. Co się stało?

Jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVN Style straciła umowę ze stacją TVN ze skutkiem natychmiastowym. Władzom telewizji nie spodobało się to, co robi ich gwiazda za ich plecami. To koniec jej kariery w telewizji?

Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN

We wtorek 4 czerwca Katarzyna Bosacka oficjalnie pożegnała się ze stacją TVN, z którą współpracowała od września 2010 roku. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl powodem natychmiastowego zerwania umowy z dziennikarką jest wykorzystywanie przez Bosacką jej wizerunku na rzecz innej firmy, pomimo zakazu stacji TVN, wynikającego z umowy pomiędzy stronami.

O jaką firmę chodzi? Wirtualnemedia dodają, że Katarzyna Bosacka pod koniec maja podpisała trzyletni kontrakt z firmą Laboratorium Naturella, gdzie ma pełnić funkcję ambasadora ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco. Do tej pory Katarzyna Bosacka nie skomentowała całej sprawy, podobnie, jak stacja, która nie wydała jeszcze szerszego oświadczenia w tej sprawie

Katarzyna Bosacka: TVN Style

Katarzyna Bosacka jest dziennikarką telewizyjną i prasową, a także autorką wielu książek o tematyce żywnościowej i konsumenckiej. Ze stacją TVN związana jest od września 2010 roku, gdzie prowadziła takie programy jak: Wiem co jem, Wiem co kupuje, O Matko!, Co nas truje, Gwiazdy od kuchni.

Pozycja Katarzyny Bosackiej w stacji była bardzo mocna, szczególnie że jej programy od 9 lat cieszyły się ciągle tak samo dużą popularnością, co przynosiło stacji wiele korzyści. Do tej pory prezenterka stroniła od skandali, jednak tym razem taka wpadka może kosztować ją karierę. Myślicie, że Bosacka już szuka nowej pracy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN
instagram.com@katarzynabosacka

Katarzyna Bosacka straciła kontrakt, poprzez reklamowanie innego produktu.