TVN: Nowa gwiazda stacji zabrała kamery Uwagi do mieszkania w Londynie i pokazała, jak się urządziła. Jej dom wygląda, jakby mieszkało tam dziecko. Madzia Wójcik nigdy nie ukrywała, że ma oryginalny gust, ale widzowie i tak nie dowierzali.

TVN: Zwyciężczyni programu Big Brother zdobywa coraz większą popularność. Wraz z mamą pojawiła się w Dzień Dobry TVN, a wieczorem stacja wyemitowała poświęcony jej odcinek Uwagi. Szczególnie ciekawy okazał się fragment, w którym Madzia oprowadza widzów po swoim mieszkaniu w Londynie, gdzie na co dzień mieszka. Dobrze wiedzieliśmy, że świeżo upieczona gwiazda lubi się wyróżniać, ale aranżacja wnętrz i tak nas zaskoczyła.

TVN: Madzia Wójcik w Uwadze

W programie Madzia wróciła do domu Wielkiego Brata, jednak widzów nie to interesowało najbardziej. Wszyscy byli ciekawi, jak mieszka najbardziej wrażliwa uczestniczka show. Kamery TVN-u na jeden dzień zabrała do Londynu. Sypialnia gwiazdy jest zdominowana przez jeden kolor. Domyślacie się, jaki?

Po wejściu do pokoju Magdy Wójcik od razu rzuca się w oczy ogromna ilość różu i pościel Hello Kitty. Na półkach nie brakuje pamiątek i maskotek. Zwyciężczyni Big Brothera przechowuje też zdjęcia ze znajomymi. Sypialnia idealnie pasuje do jej osobowości?

Madzia Wójcik: styl

Pomimo tego, że nie spodziewaliśmy się aż tak słodko-różowego stylu, to wiedzieliśmy, że kącik Madzi nie może wyglądać jak przeciętne mieszkanie. Oryginalny styl Madzi dało się zauważyć już w momencie jej wejścia do domu Wielkiego Brata, a dalej było jeszcze ciekawiej. Barwna uczestniczka zaskakiwała nas kolorowymi, często ekstrawaganckimi stylizacjami i niespotykanym usposobieniem. 

Pomimo 32 lat Magda jest bardzo wrażliwą i emocjonalną osobą. Widzowie Big Brothera wiele razy mogli zobaczyć jej łzy. Dziewczęco urządzone mieszkanie zatem wydaje się idealnym odwzorowaniem charakteru wschodzącej gwiazdy.

ZOBACZ SYPIALNIĘ MAGDY WÓJCIK:

TVN
fot. screen uwaga.tvn.pl

Madzia Wójcik zabrała kamery Uwagi do Londynu.

TVN
fot. screen uwaga.tvn.pl

Pokazała widzom TVN swoje mieszkanie.

TVN
fot. screen uwaga.tvn.pl

Sypialnia Magdy Wójcik jest urządzona w bardzo dziewczęcym stylu.

TVN
fot. screen uwaga.tvn.pl

Mieszkanie zwyciężczyni Big Brothera idealnie pasuje do jej ciekawego gustu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Anna Wendzikowska pokazała odważne zdjęcia z wakacji. Fani nie kryli zachwytu
  2. Jerzy Kamas przez wiele lat zmagał się z rakiem jelita. Zupełnie wycofał się z życia publicznego
  3. Robert Janowski i jego rodzina są nękani przez psychofankę. „Już kilka razy mnie zaatakowała”
  4. Omenaa Mensah kupiła nowy dom! Jej partner pochwalił się pierwszym zdjęciem ze spektakularnego apartamentu
  5. Anna Kalczyńska poczuła się jak arystokratka z Ascot! Długa suknia i kapelusz na zawodach jeździeckich
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi już The Voice’a. Zastąpią ją dwie piękne blondynki
Następny artykułIle lat ma Małgorzata Domagalik? Wygląda kilkanaście lat młodziej
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.