TVP właśnie teraz, w czwartek, 1 października poinformowało o strasznej tragedii. Mało kto się spodziewał, że może dojść do tak poważnej katastrofy, której nie dało się uniknąć. Niestety doszło tam do najgorszego, wszystkie odpowiednie służby już zajęły się zbadaniem całej sprawy. To z pewnością wielka tragedia oraz ogromna strata dla bliskich i rodziny.

TVP nie miało dla Polaków dobrych wiadomość, doszło do poważnej w skutkach tragedii. Chyba nikt nie mógł tego przewidzieć, ta sytuacja z pewnością wstrząsnęła częścią Polaków. Niestety, śmierć nadeszła niespodziewanie. Z czterech osób, tylko jedna wyszła bez szwanku.

TVP przekazało tragiczne informacje

Jak przekazuje portal tvp.info dzisiaj rano w czwartek, 1 października, po godzinie 6.00 doszło do tragicznego wypadku samochodowego na drodze krajowej numer 21 w miejscowości Trzebielino (województwo pomorskie). Z nieustalonych i niewyjaśnionych jeszcze przyczyn auto osobowe nagle zjechało na przeciwległy pas ruchu, wskutek czego zderzyło się z nadjeżdżającą ciężarówką.

W wyniku tego czołowego zderzenia zginęły dwie osoby, a jedna została ranna. Kierowca oraz jedna z pasażerek osobówki nie mieli żadnych szans w starciu z ogromną masą ciężarówki. Udało się ustalić, że ludzie siedzący w aucie osobowym zmierzali do miejscowości Zielin, kiedy nagle doszło do tego tragicznego zdarzenia.

  1. Ministerstwo zdrowia opublikowało dwie godziny temu ważny komunikat. Każdy powinien go przeczytać
  2. Nawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegóły
  3. TVP podjęło drastyczną decyzję. Zawadzka nie wraca do „Pytania na śniadanie”, zastąpi ją dziennikarka TVP Info

Szczegóły dotyczące wypadku

Jak dalej informuje wspomniany wyżej portal w wyniku opisywanego zderzenia oraz poniesionych obrażeń na miejscu tragicznego wypadku zmarł 67-letni kierowca i 40-letnia pasażerka osobówki. Do szpitala przewieziono 65-letnią pasażerka nissana, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący ciężarówką, nie odniósł poważnych obrażeń. Poinformowano, że 55-latek w trakcie wypadku był trzeźwy.

Na miejscu pojawiły się wszystkie odpowiednie służby i badają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Zabezpieczono wszelkie możliwe ślady i dokonano oględzin miejsca tragedii. Przez kilka godzin droga była zablokowana i bardzo trudna do przebycia, funkcjonariusze kierowali innych kierujących na objazdy, które zostały wcześniej wyznaczone.

Niestety to nie pierwsza tragiczna wiadomość, o której dzisiaj pisaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

tvp
fot. pexels.com/dazzle jam

Nie żyją dwie osoby.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na północy Polski. Nie żyje ojciec i córka, matka walczy o życie
  2. Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczenia
  3. 5-letnia dziewczynka miała nagle problem z mówieniem i chodzeniem. Mama zauważyła w jej włosach czerwoną krostę
  4. Która konewka może zmieścić więcej wody? Odpowiedź na zagadkę zna tylko 4% z nas
  5. Marcin Daniec kończy dziś 63 lata, czego mu życzycie? Pamiętacie jeszcze polskiego kabareciarza, uwielbiały go miliony Polaków
  6. Emeryt zamówił obiad, po pierwszym kęsie myślał, że trafił na ludzki ząb. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw

Źródło: tvp.info

 

Poprzedni artykułTVN: Kolejne kraje wprowadzają poważne restrykcje dla Polaków. Turyści będą wściekli, jeżdżą tam tysiące z nas
Następny artykułCała Polska przekazuje dalej. 2-latek cudem przeżył, trwa zbiórka, walka toczy się każdego dnia
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl