W jednym z programów TVP doszło do niespotykanych scen. Kiedy stało się jasne, że za chwilę dojdzie do historycznego wydarzenia, Andrzej Piaseczny zdjął obrączkę i przekazał ją mężczyźnie. Po chwili biżuteria znalazła się na palcu kobiety. 

To niecodzienne zdarzenie fani będą mogli zobaczyć już dziś, tj. 2 stycznia, na antenie TVP. Wygląda na to, że kolejna edycja cieszącego się bardzo dużym uznaniem programu przyniesie nam wiele emocji, związanych nie tylko z prezentowanym przez uczestników talentem.

Widzowie ujrzą zaręczyny na antenie TVP

Już dziś, 2 grudnia o godzinie 20:00 rusza druga edycja, robiącego wielką furorę programu The Voice Senior emitowanego na antenie drugiego kanału Telewizji Polskiej. Chociaż pierwszy odcinek drugiej odsłony wyczekiwanego show dopiero przed nami, to już wiadomo, że nie zabraknie emocji i wrażeń, które nie zdarzają się codziennie na antenie telewizji.

A to wszystko za sprawą 67-letniego pana Jana Adamiaka, uczestnika drugiej edycji wyjątkowego show, który oświadczył się pani Wandzie podczas programu. Ten rzadko spotykany na antenie gest nie przeszedł bez zdziwienia wszystkich trenerów, którzy popadli w ekscytację tym, co się wydarzyło.

Wielkie szczęście dwojga uczestników zostało spuentowane równie wspaniałym wydarzeniem, ponieważ jeden z trenerów, znany piosenkarz Andrzej Piaseczny zaraz po usłyszeniu magicznego tak, które powiedziała narzeczona pana Jana, wstał ze swojego stanowiska i oddał parze narzeczonych swoją srebrną obrączkę, która po chwili znalazła się na palcu pani Wandy. 

Gest popularnego Piaska należy zaliczyć do zdecydowanie wyjątkowych i pięknych. Do emisji odcinka pozostało kilkanaście godzin, jednak całe zdarzenie zostało już udostępnione w internecie przez TVP, co jest wspaniałą zapowiedzią nadchodzącej drugiej edycji programu The Voice Senior. 

Oświadczyny w The Voice Senior

Pierwsza edycja The Voice Senior cieszyła się ogromną popularnością, zatem nic dziwnego, że włodarze TVP postanowili kontynuować emisję show. Oświadczyny na start drugiej edycji będą doskonałą zapowiedzią tego, co nas czeka w kolejnych odcinkach. 67-letni pan Jan Adamiak, a także jego narzeczona, pani Wanda udowodnili, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno.

Nowi narzeczeni poznali się przed pięcioma laty podczas przyjęcia. Już wtedy można było poznać, że iskrzy między nimi coś zdecydowanie więcej niż zwykła znajomość. Pan Jan wykonał wówczas dla pani Wandy utwór Jacka Silskiego pt. List z morza.

– Schodząc ze sceny, podszedłem do niej. Zrobiła taką minę, takie oczy… Urzekła mnie. Objąłem ją, pocałowałem w policzek i tak się zaczęło – opowiadał pan Jan podczas pierwszego odcinka drugiej edycji The Voice Senior.

Pierwszą edycję programu zwyciężyła trójka sióstr Krystyna, Jolanta i Elżbieta Szydłowskie, które występowały pod opieką trenerki Urszuli Dudziak. Nadchodząca wielkimi krokami druga edycja zapowiada się równie wyjątkowo, jak poprzednia.

Zobacz zdjęcia:

TVP
fot. kadr z programu „The Voice Senior”

Podczas emisji pierwszego odcinka The Voice Senior 67-letni pan Jan Adamiak oświadczył się swojej narzeczonej, pani Wandzie.

TVP
fot. kadr z programu „The Voice Senior”

Andrzej Piaseczny przekazał nowej parze narzeczonych swój srebrny pierścionek, który stał się ich zaręczynowym.

TVP
fot. kadr z programu „The Voice Senior”

Para nie ukrywała swojego ogromnego szczęścia. Całe wydarzenie można będzie obejrzeć dziś, tj. 2 grudnia o godz. 20:00 na antenie TVP 2.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

 

Poprzedni artykułKtóry mężczyzna jest szefem? 80% osób nie radzi sobie z wyjątkowo podstępnym testem
Następny artykułTragedia w Nowy Rok. Nie żyje ceniony polski artysta, miał 66 lat
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl