TVP opublikowało we wtorek 2 czerwca ważny dla wielu telewidzów komunikat. Okazuje się, że uwielbiany przez tysiące serial Stulecie Winnych zostanie zdjęty z anteny. Telewizja Polska szybko jednak zadośćuczyniła swoim widzom i poinformowała, że niedługo ruszy emisja Anny Kereniny – serialu, który jest ekranizacją psychologicznej opowieści Lwa Tołstoja. 

TVP wprowadziło pewne zmiany w swojej ramówce. Zamiast uwielbianego serialu zostanie emitowany serial kostiumowy, który będzie można oglądać na antenie co niedziela o godzinie 20:20.  To jednak nie koniec.

TVP: Stulecie Winnych zostanie zastąpione

Stulecie Winnych emitowane dotychczas przez TVP zdobyło szerokie grono fanów. Serial na samym Instagramie ma ponad 25 tysięcy obserwujących. Telewizja Polska nie zdradziła jednak, co jest przyczyną tak ogromnej dla wielu widzów zmiany. 

Serialomaniacy i pochłaniacze książek z pewnością pokochają nową produkcję, która będzie emitowana co niedzielę po godzinie 20. Co ważne, co tydzień obejrzymy nie jeden, ale aż dwa odcinki. Anna Karenina  to największe love story wszechczasów. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy TVP zaskoczyło swoich widzów. Wkrótce powróci uwielbiane Show z Rafałem Brzozowskim.

  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Wydało się, ile lat naprawdę ma Małgorzata Rozenek. Niebywałe, fani ołsupieli
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

O czym jest serial Anna Karenina?

Serial Anna Karernina jest m.in. o Siergieju Karenin, dowódcy szpitala polowego. Akcja produkcji przenosi widzów do roku 1904, kiedy była wojna rosyjsko-japońska. W dziele nie zabrakło także wątku miłosnego. 

Ta rosyjska opowieść psychologiczna jest potraktowana retrospektywnie, a opiera się na wielkim dziele Lwa Tołstoja. Złożona historia o wojnie, miłości i rozpaczy zjednała sobie miliony ludzi na całym świecie. TVP zaskoczyło swoich widzów. Wielu już dopytuje o szczegóły produkcji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#nowyserial który zastąpi @stuleciewinnychtvp ???? #annakarenina w każdą niedzielę o 20:20 w #tvp1 ???? zawsze #po2odcinki ???? #badzmyrazem #tvp ????

Post udostępniony przez Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp)

TVP ruszyło z promocją nowego serialu.  

tvp
Fot. screen InstaStories; instagram.com/badzmyrazem.tvp/

Stacja będzie emitowała po dwa odcinki.

tvp
Fot. instagram.com/stuleciewinnychtvp/

Stulecie Winnych zostanie zastąpione.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  2. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Źródło: instagram.com/badzmyrazem.tvp/

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.