TVP szykuje ogromne zmiany. Wszystko wskazuje na to, że Anna Mucha wygryzie Barbarę Kurdej-Szatan! Szykują się wielkie zmiany, z których jedna ze stron będzie mocno poszkodowana. Okazuje się, że powalająca urodą 40-letnia brunetka ponownie wraca na sam szczyt. W TVP2 będzie jej znacznie więcej, a kwoty, które uzyska, przyprawiają o zwrot głowy!

Nie ulega wątpliwości, że zarówno Anna Mucha, jak i Barbara Kurdej-Szatan w polskim show-biznesie uznawane są za jedne z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych aktorek. Pomimo tego, że Kurdej-Szatan od wielu lat związana była z TVP, w ostatnim czasie jest jej tam coraz mniej. Ponad pół roku temu straciła rolę gospodyni w programie Dance, Dance, Dance. Tymczasem okazuje się, że nową prowadzącą będzie o 5 lat starsza koleżanka z branży, Anna Mucha. To jednak nie wszystko!

TVP: Anna Mucha wygryzie Barbarę Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan niemalże od samego początku związana była ze stacją TVP. Kiedy ponad pół roku temu straciła rolę prowadzącej Dance, Dance, Dance, miłośnicy tanecznego programu, rozpoczęli snuć domysły, kto zostanie jego nową gospodynią. Początkowo wszyscy przekonani byli, że na miejsce Kurddje-Szatan wskoczy Katarzyna Cichopek. Te plotki jednak dość szybko zostały zdementowane, a kolejne pogłoski wskazywały na Patrycję Kazadi, która ma już doświadczenie w prowadzeniu tego typu programów. 

Ku zaskoczeniu wszystkich nową prowadzącą zostać ma Anna Mucha. To jednak nie wszystko. Według Super Expressu w M jak miłość serialowej Asi, w którą wciela się Kurdej-Szatan ma być coraz mniej. Za to znacznie częściej na małym ekranie ma pojawiać się Madzia grana przez Muchę. Zamiast 15 dni zdjęciowych w sezonie, będzie miała ich aż 20!

Kwoty przyprawiają o zawrót głowy 

Zgodnie z doniesieniami dziennika, zmiany, które planuje TVP2 w swoim hitowym serialu dla Anny Muchy oznaczają aż 40 tys. więcej do miesięcznej pensji. Super Express twierdzi, iż Barbara Kurdej-Szatan obecna tam będzie zaledwie 10 dni, czyli o połowę mniej niż dotychczas. Rola Muchy w Dance dance dance także oznacza duże pieniądze.

Zastępując Ewę Chodakowską (38 l.), przejęła jej stawkę, czyli 15 tys. zł za odcinek. Tyle samo dostawała też Basia – czytamy w Super Expressie. 

Wszystko więc wskazuje na to, ze Anna Mucha będzie bogatsza o ok. 130-150 tys. zł, w zależności od tego, ile odcinków zostanie zrealizowanych przez TVP2. Z kolei straty, które poniesie jej młodsza koleżanka w skali roku, szacowane są na około 300 tys. zł! Jak wpłynie to na przyjaźń obu pań? Przekonamy się!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

TVP
instagram.com @taannamucha

TVP: Anna Mucha wygryzie z TVP Barbarę Kurdej-Szatan?

TVP
instagram.com @taannamucha

Na małym ekranie aktorka pojawiać się będzie coraz częściej. 

TVP
instagarm.com @kurdejszatan

35-latka w skali roku będzie stratna około 300 tys. zł.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o nietolerancji glutenu. Warto je znać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Nowe sprytne oszustwo. Pod żadnym pozorem nie odpisuj na podobne wiadomości SMS
  4. Żona Davida Bowiego to była supermodelka. Pamiętacie ją? Dziś zapiera dech w piersiach
  5. Mama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
  6. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułDom Bogumiły Wander robi ogromne wrażenie. Jak mieszka legenda telewizji?
Następny artykułWielka radość Maryli Rodowicz. Teraz nikt już nie ma wątpliwości, że jest prawdziwą legendą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.