TVP właśnie straciło kolejnego ze swoich najpopularniejszych pracowników. Tym razem dziennikarka porzuciła współpracę ze stacją w telewizji, aby zacząć zajmować się czymś nowym. Nie wiemy dokładnie, jaki był powód jej decyzji, chociaż zapowiedziała, że jeszcze będziemy mogli ją zobaczyć. Co planuje na przyszłość?

Przez wiele lat mogliśmy oglądać ją na ekranach naszych telewizorów, teraz ten okres dobiega jednak końca. Gwiazda TVP poinformowała, że już dłużej nie będzie pracować w telewizji. Wszystkie osoby przyzwyczajone do tego, że widzą ją na swoich ekranach, z pewnością będą zawiedzione. 

Zuzanna Falzmann odchodzi z TVP

O swoim odejściu z TVP Zuzanna Falzmann poinformowała poprzez swojego Twittera. 

— Tysiące relacji, wywiadów, programów i rozmów z niesamowitymi ludźmi na całym świecie. Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym. Przepięknie dziękuję Państwu za wszystkie spotkania przed kamerą i za kamerą. I do zobaczenia — napisała. 

Kim jest Zuzanna Falzmann?

Zuzanna Falzmann jest korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych od 2016 roku. Przed tym była korespondentką Polsatu oraz szefową jego biura w Waszyngtonie. W sumie w USA spędziła 11 lat, po czym niedawno przeprowadziła się znowu do Polski

Wszyscy chyba pamiętają ją z incydentu kiedy to prowadziła relacje z Oscarów. Wówczas stała się prawdziwą gwiazdą, chociaż zazwyczaj ciężko, żeby to dziennikarze przebili się w tak ciekawym tłumie, jak podczas rozdania tych niezwykle ważnych nagród. 

— Zazwyczaj na świeczniku są aktorzy i reżyserzy. W końcu to święto kina. Dziennikarzom niezwykle trudno jest się przebić. Jej się udało — mogliśmy usłyszeć w Wiadomościach o sukcesie Zuzanny Falzmann.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
twitter.com/zuzannafalzmann

Zuzanna Falzmann ostanowiła odejść z telewizji. 

tvp
twitter.com/zuzannafalzmann

Tak prezentowała się na Oscarach. 

tvp
twitter.com/zuzannafalzmann

Przez wiele lat była korespondentką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  4. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  5. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  6. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy, jej syn był na skraju

źródła: msn.com

Poprzedni artykułKot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania buldoga. Bezsilność psa jest rozbrajająca
Następny artykułDowiedziała się, że jest w ciąży. Badanie USG wprawiło ją w osłupienie
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego