TVP podjęło decyzję, o usunięciu programu Ameryka da się lubić z wiosennej ramówki. Show, które miało być prowadzone przez Idę Nowakowską, wróci jednak na jesieni. Jak podaje informator portalu Pomponik, uznano, że nie jest to dobry moment na premierę, ze względu na panujące zamieszki w całych Stanach Zjednoczonych.

TVP początkowo zakładało, że premiera Ameryka da się lubić, nastąpi w kwietniu. Mimo że przeniesiono ją na 6 czerwca, po raz kolejny została odwołana.

TVP zdejmuje program z ramówki

Formuła nowego programu, który wkrótce miał mieć premierę, nawiązuje do show Europa da się lubić, które swego czasu był bardzo popularne. W USA trwają jednak obecnie protesty spowodowane morderstwem czarnoskórego George’a Floyda, którego dopuścił się biały policjant, dlatego po raz kolejny postanowiono zmienić datę premiery.

– Program Ameryka da się lubić, miał mieć premierę w sobotę wieczorem. Niestety, został przełożony ze względu na tragiczną sytuację w Stanach Zjednoczony. Władze TVP zdecydowały, że nie jest to najlepszy czas na emisję formatu rozrywkowego – podkreślił informator portalu Pomponik.pl.

  1. GIS bij na alarm. Wycofane produkty ze sklepów są szkodliwe. Masz je w domu? Oddaj
  2. Wyjątkowo smutne wieści, Maryla Rodowicz w żałobie. Straciła najbliższą osobę
  3. Ida Nowakowska straciła pracę w TVP. Młoda gwiazda nie ma dobrej passy

Czy Ida Nowakowska straci pracę?

Ida Nowakowska najprawdopodobniej nie straci pracy w programie Ameryka da się lubić. Musi jednak znaleźć sobie inne zajęcie na najbliższe kilka miesięcy.

Kiedy dowiedziałam się, że mam prowadzić ten program, byłam przeszczęśliwa. To chyba wymarzony format dla mnie. Znam Amerykę, od dziecka mam podwójne obywatelstwo, spędziłam tam wiele lat. Poza tym mój mąż, Jack jest Amerykaninem – podkreślała Ida w rozmowie z Fleszem.

Gwiazda obecnie znalazła się na świeczniku, a to wszystko przez żarty, których się dopuściła na wizji w Pytaniu na Śniadanie. Wraz z Łukaszem Nowickim postanowili śmiać się z osób cierpiących na depresję.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
Fot. Screen programu „Pytanie na śniadanie”, TVP.

Ida Nowakowska musi znaleźć sobie nową pracę.

tvp
Fot. Screen programu „Pytanie na śniadanie”, TVP.

Program Ameryka da się lubić, zostaje przeniesiony na jesień.

Tvp
Fot.instagram.com/idavictoria/?hl=pl

Gwiazda ostatnio nie ma dobrej passy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata
  3. 6 rzeczy, których nigdy nie usłyszysz od ginekologa. A bardzo chciałby ci je powiedzieć
  4. Brat Agaty Dudy wyjawił prawdę. Szwagier Andrzeja Dudy powiedział za dużo?
  5. Pani Krystyna miała zawał. Lekarze czekali kilkanaście godzin, myśleli, że to koronawirus. Kobieta nie żyje
  6. „Byłej premier urodził się wnuk, a media milczą”. Tymoteusz Szydło właśnie stał się ofiarą kolejnych pogłosek

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.