TVP: aktor uwielbianego przez Polaków serialu ma za sobą trudne chwile. Kiedy pewnego ranka spojrzał w lustro, dosłownie nie poznał własnego odbicia. 58-latek miał wylew krwi do prawego oka. Obawiał się, że to koniec jego kariery. Całe szczęście odzyskał wzrok, a po panice i strachu, których doświadczył, nie ma już ani śladu. Oślepłem! Zacząłem panikować – mówił w rozmowie z Super Expressem.

Uwielbiany aktor natychmiast udał się do Klinicznego Szpitala Okulistycznego przy ul. Sierakowskiego w Warszawie. Na miejscu okazało się, że rogówka odkleiła się w trzech miejscach. Lekarze już na wstępie ostrzegli go, że grozi mu inwazyjna operacja, a nawet całkowita utrata wzroku. Tym razem jednak wszystko dobrze się skończyło.

TVP: Mariusz Czajka miał wylew krwi do oka 

Mariusz Czajka to znany aktor TVP i uwielbiany kabareciarz. W ostatnim czasie 58-latek przeszedł przez prawdziwy koszmar. Kiedy obudził się rano, nie widząc na jedno oko, spanikował i zaczął obawiać się o swoją dalszą karierę.

-Gram przecież w Studio Buffo w kilku spektaklach i w Leśniczówce TVP. Bałem się, że to koniec mojej kariery, że będę musiał robić stand-up dla niewidomych – mówił wówczas serwisowi se.pl Czajka.

Aktor miał pełną świadomość, że w tej sytuacji, każda sekunda jest na wagę złota. W błyskawicznym tempie dotarł do Klinicznego Szpitala Okulistycznego, gdzie dowiedział się, że krew w oku jest wynikiem odklejenia się rogówki w trzech miejscach.

Wszystko dobrze się skończyło 

W rozmowie z Super Expressem zdradził, że na miejscu trafił w ręce doświadczonej i profesjonalnej lekarki, która przy pomocy lasera uratowała jego wzrok.

Po tym zabiegu okazało się, że operacja nie będzie potrzebna, a ja zacząłem widzieć – wyznał aktor.

Jak sam przyznaje, na ten moment jeszcze nie jest idealnie, ale jego stan z dnia na dzień znacznie się poprawia. Okazuje się, że wylew oka spowodowany był zbagatelizowaniem przez niego nadciśnienia krwi, które zdiagnozowano już wiele lat temu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 12.11.2012 Nad Rozlewiskiem – konferencja N/Z:Czajka Mariusz

TVP: Aktor miał wylew krwi do oka. 

TVP
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS . 17.07.2017 Pensjonat nad rozlewiskiem – wizyta na planie n/z: MARIUSZ CZAJKA

Problemy zdrowotne spowodowane były zbagatelizowaniem nadciśnienia krwi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Naturalny napój obniżający poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Jego przygotowanie jest banalnie proste
  2. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  3. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  4. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  5. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

Źródło: se.pl

Poprzedni artykułJosef Fritzl zgotował piekło córce. Przez 24 lata więził ją, po latach odkryto kolejną tajemnicę w jego domu
Następny artykułWszyscy bali się, że nikt nie będzie chciał adoptować kota przez jego wygląd. Bardzo się mylili
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.