TVP w swoich murach gościło niedawno Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Jej obecność wywołała wielkie poruszenie, ponieważ według reporterów aktorka była niezwykle smutna. Kobieta postanowiła szybko przemknąć obok reporterów, zasłaniając twarz maseczką. 

TVP zaprosiło Małgorzatę Ostrowską-Królikowską do nagrania programu Pytanie na śniadanie. Gwiazda, wychodząc z budynku stacji, wyglądało na bardzo smutną. Internauci podejrzewają, że ma to związek z niedawną śmiercią męża gwiazdy — Pawła Królikowskiego.

Smutna Małgorzata Ostrowska-Królikowska pod budynkiem TVP

Według doniesień znajdujących się na portalu pomponik.pl aktorka ze smutną miną snuła się pod budynkiem TVP. Niestety, ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo ciężkie. Kobieta przez miesiące zmagała się z postępującą chorobą męża — Pawła Królikowskiego.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która przykuła uwagę reporterów pod budynkiem TVP, od 2015 roku musiała zmagać się z chorobą męża. To właśnie wtedy wycięto mu tętniaka mózgu, jednak to nie była jedyna neurochirurgiczna operacja aktora.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Niebywały ubiór Rodowicz na zdjęciu z obłędnej kuchni w luksusowej willi, gruba przesada? Wzbudziła wielkie emocje
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Małgorzata Ostrowska: smutek wypisany na twarzy

Kilka lat później u Pawła Królikowskiego zdiagnozowano guza mózgu, który musiał zostać natychmiast usunięty. Od końca 2019 roku aktor przebywał w szpitalu, gdzie walczył z pokłosiem zostawionym przez chorobę. Niestety — zmarł 27 lutego 2020 roku.

Małgorzata Ostrowska ma powody do smutku, pożegnanie bliskiej osoby wiąże się z ogromem przeżyć. Niedawno pisaliśmy o tym, jak spełniło się jedno z największych marzeń aktora. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie na twarzy artystki znów pojawi się szczery uśmiech.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
foto screen pomponik.pl
Tytuł: SMUTNA MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA SNUJE SIĘ POD TVP!
Data: 06.07.2020r.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wyszła smutna z budynku TVP.

TVP
fot.: PIOTR PIWOWARSKI / SE / EAST NEWS

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego w wieku 58 lat.

TVP
foto screen Instagram @antek.krolikowski

Antek Królikowski wraz z mamą zadbali o pamięć o zmarłym aktorze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? Ryszard Terlecki postanowił mówić, nagły zwrot akcji
  2. Samolot rozbił się na drodze, porażająca wiadomość ze świata. Jego zawartość wywołuje zdumienie
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje Michał Borowski, ogromna strata

Źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułMyślała, że jest w ciąży. Zaokrąglony brzuszek okazał się przyczyną jej kłopotów, skończyło się tragicznie
Następny artykułNiestety, nie żyje Michał Borowski. Cała Polska we łzach, Trzaskowski zabrał głos
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.