TVP przekazało smutne informacje, niestety odszedł wielki Polak. Informacja o śmierci zasmuciła wiele osób. Wciąż nie dowierzamy, że nie ma go już wśród nas. Pogrzeb zmarłego ma odbyć się 10 sierpnia, przekazał portal poznan.tvp.pl. 

Niestety, TVP właśnie przekazało dramatyczne wiadomości. Nie żyje Czesław Konieczny. Mężczyzna zmarł, skończywszy 93 lata. Mimo sędziwego wieku wszyscy byli niezwykle zaskoczeni jego odejściem. Rodzina jest pogrążona w żałobie. 

TVP: nie żyje Czesław Konieczny

Nie żyje Czesław Konieczny, przekazało TVP. Były prezes Wielkopolskiego Związku Lekkiej Atletyki odszedł w wieku 93 lat. Był niezwykle utalentowany i ceniony przez znamienite osobistości. Konieczny od najmłodszych lat był związany ze sportem. Już w 1945 roku uczęszczał w ponieckim Gimnazjum do Klubu Sportowego Lesna. 

Później ukończył Wyższą Szkołę Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Oprócz tego przez jakiś czas działał w Polskim Komitecie Olimpijskim, Polskim Związku Lekkiej Atletyki oraz w Towarzystwie Krzewienia Kultury Fizycznej. 

  1. Łukasz Szumowski: „Będą większe obostrzenia”. Minister tłumaczy gdzie i dla kogo, wielu Polaków będzie zdruzgotanych
  2. Nowa, rewolucyjna zmiana w Banku Pekao. Przyda się szczególnie w czasie wakacji, klienci już mogą korzystać

Zasłużony Polak 

Czesław Konieczny szczególnie zasłużył się dla Poznania. Za swoje zasługi został odznaczony Krzyżem Kawalerskim i Oficerskim Orderem Odrodzenia Polski. Według informacji przekazanych przez TVP, pogrzeb Koniecznego ma odbyć się 10 sierpnia na cmentarzu w rodzinnym Poniecu.

Rodzinie zmarłego składamy najszczersze kondolencje. 

ZOBACZ ZDJĘCIE: 

TVP
pexels.com @DhivakaranS

TVP przekazało smutne doniesienia, nie żyje Czesław Konieczny. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media właśnie przekazały smutną wiadomość. Niestety, nie żyje
  2. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  3. Poszła na pogrzeb nieznajomego. Zobaczyła, kto stoi przy trumnie i momentalnie zalała się łzami
  4. Mąż dowiedział się o romansie żony. Poczekał do jej urodzin i wręczył jej prezent, którego nigdy nie zapomni
  5. Niebywałe znalezisko na łące, myśleli, że to ogromne jaja lub piłki. Prawda okazała się zupełnie inna, zdjęcia mówią same za siebie

Źródło: poznan.tvp.pl 

 

Poprzedni artykułGrób Piotra Woźniak-Staraka jest pusty? Wstrząsające informacje właśnie wyszły na jaw
Następny artykułPies zdenerwował się, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu przyjaciel kot
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.