TVP właśnie przekazało Polakom wstrząsająca wiadomość. Będą utrudnienia, które mogą znacznie się przedłużyć. Jedna osoba trafiła do szpitala, a droga jest całkowicie nieprzejezdna. 

Tuż przed godziną 16 w miejscowości Radwanice doszło do poważnego wypadku. W kolizji brały udział trzy pojazdy – osobowy, ciężarowy i karetka pogotowia. Niestety, jedna osoba trafiła do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia był trzeźwi, jak podaje policja. Droga krajowa nr 12 została zablokowana, a jak informuje TVP, utrudnienia mogą potrwać nawet do 3 godzin.

TVP przekazało wiadomość

Jak doszło do wypadku na drodze krajowej numer 12?

– Kierujący renault wykonywał manewr skrętu w lewo, jadący za pojazdem zespół pogotowia ratunkowego zatrzymał się i w tym momencie kierujący pojazdem ciężarowym najechał na tył karetki, która uderzyła w samochód osobowy – cytuje asp. Przemysława Rybikowskiego z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach TVP.

Policja poinformowała, że wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi, a osoba, która została ranna była transportowana przez uczestniczącą w wypadku karetkę do szpitala.

  1. Podczas pogrzebu nagle zadzwonił telefon. Bliscy zmarłej pobledli, gdy usłyszeli słowa ze słuchawki
  2. Pół kraju z pomarańczowymi alertami, trzeba mieć się na baczności. Polki i Polacy powinni być specjalnie przygotowani

Wypadek na drodze krajowej nr 12

Na szczęście nikt więcej nie ucierpiał w wypadku, jednak policja ma obecnie pełne ręce roboty na drogach. Co roku drogówka apeluje, by jeździć ostrożnie przez cały rok, ale przede wszystkim latem, gdy wakacyjne rozprężenie i wzmożony przez urlopowiczów ruch na drogach sprzyja kraksom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
Fot. Jan BIELECKI/East News

Policja ma pełne ręce roboty, zwłaszcza w sezonie letnim.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy milczeli o jednym nowym zakazie. Minister się wygadała, wejdzie w tym tygodniu w trybie natychmiastowym
  2. Piosenki zakazane przez kościół. Uwielbiane utwory Polaków zostały potępione
  3. Jeżeli masz konto w banku, przygotuj się na najgorsze. Nikt z nas nie uniknie po wakacjach jednej rzeczy
  4. Poczuła podczas kąpieli, że coś dotyka jej ust. Spojrzała w lustro i była wstrząśnięta
  5. Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani Magdo

źródło: TVP Info

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułWcieliła się w pierwszą ”Brzydulę”. Niesamowite, jak dziś wygląda, nie da się jej rozpoznać
Następny artykułKatarzyna Skrzynecka skrytykowana za rolę. ”Gra pani u wrogów”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.