TVP jako jedna z największych polskich stacji telewizyjnych nadaje wiele programów i relacjonuje mnóstwo wydarzeń publicznych. Tym razem, podczas relacji na żywo nie obyło się bez ogromnej wpadki. Widzowie nie wierzyli własnym uszom. Nagranie z programu szybko obiegło internet.

Praca dziennikarza nie należy do łatwych. Każda wpadka jest rozliczana przez widzów zazwyczaj w brutalny sposób, a wszystko zostaje zarejestrowane. Niestety nikt nie jest nieomylny. Jedna z dziennikarek TVO popełniła straszną wpadkę na wizji.

Dziennikarka TVP popełniła duży błąd podczas transmisji na żywo

Znana Polska dziennikarka Kinga Kwiecień zaliczyła wpadkę podczas transmisji na żywo. To ona była autorką słynnego materiału o nieistniejącym amerykańskim projektancie zachwalającym styl Agaty Dudy, Christianie Paulu. Dzięki niemu zdobyła dużą popularność. Tym razem ponownie zrobiło się o niej głośno za sprawą wpadki na żywo podczas festiwalu w Opolu.

Podczas emisji Wiadomości TVP Info, Michał Adamczyk połączył się z dziennikarką. Poprosił, aby kobieta opowiedziała o Debiutach na koncercie. Niestety, podczas przedstawiania zwyciężczyni nagrody przyznawanej przez telewidzów Kinga Kwiecień zapomniała jej nazwiska:

– Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela… yyy… To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje – relacjonowała dziennikarka.

Kinga miała na myśli Izabelę Zalewską, która podczas festiwalu wykonała utwór pt. Cień nadziei.

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. „Dzień dobry TVN” nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

Nie zabrakło emocji

Cały festiwal zrobił na widzach piorunujące wrażenie. Pojawiło się wiele gwiazd oraz debiutantów, którzy swoimi utworami oczarowali widzów. Beata Kozidrak wykonała utwór pt. Dwa serca, dwa smutki, zadedykowany swojej zmarłej mamie. Publiczność nie mogła powstrzymać się od łez. 

Nie zabrakło także zaskoczeń. Popularna i niezwykle barwna postać polskiej sceny muzycznej Justyna Steczkowska nie zawiodła swoich fanów. Podczas występu zaprezentowała mnóstwo znanych utworów swojego autorstwa tj. Dziewczyna szamana czy Oko za oko, słowo za słowo. Piosenkarka pojawiła się w niezwykle kuszącej kreacji i blond peruce, a całe show było spięte fantastyczną choreografią.

Publiczność dostała porządną dawkę rozrywki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
fot. kadr z programu Wiadomości

Znana Polska dziennikarka Kinga Kwiecień popełniła duży błąd podczas wizji.

TVP
fot. kadr z programu Wiadomości

Dziennikarka pomyliła nazwisko zwyciężczyni nagrody telewidzów Izabeli Zalewskiej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Podczas festiwalu nie zabrakło emocji. Beata Kozidrak doprowadziła fanów do łez wykonując utwór pt. Dwa serca, dwa smutki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  2. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  3. Kiedyś kobiety piszczały na jego widok. Co się stało z Gabrielem Fleszarem? Aż ciężko uwierzyć, co teraz robi
  4. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle
  5. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
  6. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Źródła: plotek.pl, plejada.pl

Poprzedni artykułOchroniarz podczas obchodu wszedł do gabinetu ginekologicznego. Nie wiedział, że jest nagrywany, zrobił rzecz, której będzie wstydził się do końca
Następny artykułWstrząsające wiadomości. Policja ujawniła nowe fakty w głośnej sprawie śmierci znanej Polki
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl